مسابقات زیبایی شترها در جشنواره شتر بیکانر راجستان هند

نحوه دسترسی به شهر

نزدیکترین فرودگاه به بیکانر، فرودگاه بین المللی جودپور است. این شهر ۲۳۵ کیلومتر از فرودگاه فاصله دارد. پروازهای داخلی و بین المللی از این مکان، شهر کویری بیکانر را با دیگر مقاصد سراسر جهان متصل می کند. هنگامی که به فرودگاه می رسید، می توانید به آسانی خود را به جاده ای که به سمت بیکانر می رود، برسانید. تعدادی اتوبوس و تاکسی در این مسیر حرکت می کنند که می توانید سوار یکی از آن ها شوید. شما قادر به استفاده از هر یک از این امکانات، برای رسیدن به شهر شترها، هستید.

دو ایستگاه راه آن به شهر بیکانر خدمات رسانی می کنند. تقاطع بیکانر و ایستگاه قطار لالگار (Lalgarh Railway Station). هر کدام از این ایستگاه ها در فاصله ۶ کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته اند و ارتباط خوبی با دیگر شهرهای هند دارند. قطارهای متعددی از شهرهایی همانند دهلی، کلکته، بمبئی، جودپور و دیگر شهرهای مهم هند وارد این ایستگاه ها می شوند.

از طریق جاده ها و با ماشین نیز می توانید خود را به جشنواره شتر بیکانر راجستان برسانید. جاده های مناسبی شهر بیکانر را به هر یک از شهرهای راجستان، شهر دهلی و دیگر شهرهای مهم این کشور متصل می کند. اتوبوس های حمل و نقل عمومی، اتوبوس های لوکس، تاکسی ها و وسایل نقلیه خصوصی در این مسیرها حرکت می کنند.

برای اینکه خود را به جشن نمایش شترها برسانید، می توانید در تور هند ثبت نام کنید. به جز این، با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در این شهر می توانید تمام دو روز جشنواره شتر بیکانر راجستان را به تفریح و شادمانی بپردازید. شتر سواری در کویر را فراموش نکنید و حتما از تمام جاذبه های گفته شده در این مطلب دیدن کنید.

منبع: indianholiday.com

نوشته مسابقات زیبایی شترها در جشنواره شتر بیکانر راجستان هند اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *