معرفی طرح‌های خرید بیمه مسافرتی از الی گشت و تفاوت آن ها

پرداخت هزینه های جبرانی برای گم شدن چمدان ها و وسایل مسافر (به جز مورد دزدی)

اگر مدارک شما در طول سفر دزدیده شدند یا به هر نحوه گم شدند، در این طرح بیمه مسافرتی می توانید از راهنمایی و کمک رسانی بیمه استفاده نمایید.

پرداخت هزینه رفت و برگشت یک نفر به درخواست مسافر بیمه شده از ایران به محل بستری مسافر، آن هم  در صورتی که مسافر بیمه شده بیش از ۱۰ روز متوالی در بیمارستان های خارج از کشور بستری شده باشد. این هزینه شامل بلیط رفت و برگشت و مخارج اقامت فرد مهمان خواهد بود.

حواله وجه نقد به شما داده می شود.

اگر چمدان شما به دلیل تاخیر در تحویل بار در فرودگاه بیش از ۴۸ ساعت باشد، می توانید از بیمه برای خریدهای اضطراری هزینه دریافت نمایید.

در صورتی که در تحویل بار کنترل شده مسافر بیش از ۱۲ ساعت تاخیر صورت گیرد، هزینه خریدهای اضطراری، به مسافر پرداخت می شود.

وجه الضمان برای شما ارسال می شود.

می توانید از مشاوره حقوقی و پرداخت هزینه های دعاوی در صورتی که طبق قانون مدنی کشور مربوطه تحت پیگرد باشید استفاده نمایید.

هزینه هایی که در صورت تاخیر هواپیما متوجه بیمه گذار خواهد بود  مانند اقامت در هتل و صرف غذا، با ارائه اصل صورت حساب (فاکتور) و با تاییدیه شرکت هواپیمایی قابل پرداخت خواهد شد.

در طرح‌های خرید بیمه مسافرتی از الی گشت هزینه‌های بازگشت زودهنگام مسافر بیمه شده به دلیل فوت یکی از بستگان بلافصل او جبران خواهد نمود.

در دیگر طرح های خرید بیمه مسافرتی از الی گشت به جز موارد گفته شده در بالا، امگکانات و ویژگی های دیگری هم به شما مسافران تعلق می گیرد که در ادامه به شما معرفی خواهیم نمود.

نوشته معرفی طرح‌های خرید بیمه مسافرتی از الی گشت و تفاوت آن ها اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *