معرفی نمایشگاه های دبی در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷

نمایشگاه های دبی در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷

دبی در طی ۵۰ سال اخیر رشدی بی سابقه را تجربه کرده است. حاکمان امارات مخصوصا دبی در جهت گسترش این شهر بسیار توجه داشته و با برنامه ریزی منظم برای ارائه خدمات، انواع تجارت و همچنین جذب توریست برنامه ریزی نموده است. از جمله مواردی که در این شهر بسیار مورد توجه می باشد مرکز تجارت جهانی این شهر بوده که در مجموعه برج الخلیمه ساخته شده است. این رویدادها در مرکز تجارت جهانی دبی هر ساله بسیاری از افراد، علاقه مندان و تاجران و متخصصان را به سوی خود جلب کرده تا هر کدام با معرفی محصولات خود بتوانند در جهت رفع نیازها و همچنین گسترش صنعت خود اقدام نمایند. قصد داریم نمایشگاه های برگزار شده در این شهر را هر ماه برای شما معرفی نماییم بنابراین در این مطلب نمایشگاه های دبی در ماه ژانویه ۲۰۱۹ را برای شما تشریح خواهیم کرد تا در صورتی که کسب و کار شما مرتبط با آن ها می باشد بتوانید از آن استفاده نمایید پس با الی گشت همراه شوید.

نمایشگاه پلاستیک عربی دبی | Arabplast 2019

مطالب مرتبط:
معرفی نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷
نمایشگاه های نوامبر و دسامبر آنتالیا و آدانا | آبان، آذر و دی ۹۷
نمایشگاه های ماه دسامبر دبی ۲۰۱۸ | آذر و دی ۹۷

این نمایشگاه در تاریخ ۵ الی ۸ ژانویه ۲۰۱۹ (۱۵ الی ۱۸ دی ماه ۹۷) در محل سالن های یک تا ۸ و همچنین سالن ۱ و ۲ شیخ سعید در مرکز تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این رویداد که از مهمترین نمایشگاه های دبی در ماه ژانویه ۲۰۱۹ می باشد چهاردهمین نمایشگاه در خصوص مواد پلاستیکی، لاستیکی و همچنین مواد پتروشیمی در منطقه برگزار می گردد. این نمایشگاه که هر ۲ سال برگزار می گردد رویدادی ۳ روزه بوده که هزاران غرفه دار و بازدیدکننده بین المللی را به سوی خود جلب می نماید. کشورهای حوزه خلیج فارس به تنهایی ۱۱ درصد از ۶۰۰ میلیارد دلاری که در صنعت پتروشیمی جهان سرمایه گذاری شده است را شامل می شوند و این موضوع باعث شده تا این رویداد یکی از برجسته ترین نمایشگاه ها در منطقه به حساب آید. در سال ۲۰۱۷ نمایشگاه پلاستیک دبی میزبان ۹۰۶ غرفه دار از ۴۱ کشور جهان بوده که نمایشی گسترده از فناوری های جدید را ارائه نموده اند. این فناوری ها شامل نوآوری در زمینه قالب گیری های تزریقی، بسته بندی، پردازش پلاستیک و همچنین مواد خام، افزودنی ها و پلیمرها می باشد. بازدیدکنندگان از این نمایشگاه شامل ترکیب خوبی از تصمیم گیرندگان بوده که در ارزیابی سرمایه گذاری ها برای شرکت های مربوطه تاثیر گذار بوده اند. پیش بینی می شود که نمایشگاه پلاستیک دبی امسال میزبان هزار غرفه دار از ۱۲۳ کشور جهان باشد و این رویداد بزرگتر از سال های گذشته برگزار شود.

نمایشگاه مدارس و مراقبت از کودکان | Schools & Child Care Show

این نمایشگاه در تاریخ ۱۱ الی ۱۲ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۱ الی ۲۲ دی ماه ۹۷) در محل سالن شیخ مکتوم در مرکز تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این رویداد که سومین نمایشگاه در خصوص مراقبت از کودکان و مدارس می باشد با توجه به صنعت چند میلیارد دلاری آن یکی از مهمترین نمایشگاه های دبی در ماه ژانویه ۲۰۱۹ به شمار می رود. در این رویداد منحصر به فرد مدارس خصوصی، بین المللی، پیش دبستان ها، مهدکودک ها و موسسات آموزشی زیر یک سقف کنار هم قرار گرفته و به والدین کمک می کنند تا بتوانند برای فرزندان خود گزینه مناسبی را بدست آورند. این نمایشگاه میزبان غرفه دارانی از دنیای آموزش و پرورش و همچنین توسعه کودک است که از جمله روند پذیرش، برنامه های درسی و همچنین فرصت های تحصیل در خارج از کشور را به نمایش خواهد گذاشت. بازدیدکنندگان همچنین به پانل های بحث و گفت و گو نیز دسترسی داشته که معلمان و متخصصان می توانند در کنار والدین به بحث در مورد نگرانی های موجود امروزی در مورد کودکان بپردازند. انتظار می رود که این نمایشگاه تمام سطوح آموزشی را پوشش داده و در مورد گسترش دانشگاهی و همچنین تامین مالی از طریق بانک ها و بیمه ها بپردازد. در نسخه ۲۰۱۸ این رویداد فصل جدیدی در بحث آموزش و پرورش ایجاد شده و ۸۱ درصد از بازدیدکنندگان از آن رضایت داشته اند. این رویداد تنها برای بزرگسالان نبوده و کودکان نیز می توانستند با حضور در کارگاه های ویژه استعدادهای خود را شکوفا کرده و از محیط های بازی لذت ببرند.

نمایشگاه علامتگذاری و گرافیک | Sign and Graphic Imaging M.E Exhibition

این نمایشگاه در تاریخ ۱۳ الی ۱۵ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۳ الی ۲۵ دی ماه ۹۷) در محل سالن های ۴ الی ۸ مرکز تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه های دبی در ماه ژانویه ۲۰۱۹ و همچنین یکی از بزرگترین نمایشگاه علامت های دیجیتال می باشد. این رویداد برای بیست و یکمین سال متوالی است که برگزار شده و رهبران صنعتی را از سراسر جهان گردآوری می نماید. SGI در سال گذشته بیش از ۴۰۰ غرفه دار و همچنین ۵۰۰ برند بین المللی از ۳۰ کشور را و نشانه هایی به ارزش ۲۵۰ میلیون دلار را ارائه می نماید. از طرف دیگر بیش از ۱۲۵۰۰ بازدیدکننده از ۱۰۳ کشور جهان سال گذشته از این رویداد بازدید نموده اند. از جمله مواردی که در این نمایشگاه به آن ها اشاره می گردد می توان به ساختارهای بسته بندی، جلسات و کنفرانس ها در مورد کمپین های خلاقانه و همچنین چاپ دیجیتال اشاره کرد. همانطور که انتظار می رود این نمایشگاه را نمی توان از دست داد و به سرعت فضاهای آن پر خواهد شد.

نمایشگاه ساخت و ساز | The Big 5 Heavy

این نمایشگاه در تاریخ ۱۴ الی ۱۶ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۴ الی ۲۶ دی ماه ۹۷) در محل سالن های ۵ و ۶ زعبیل در مرکز تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این رویداد که به The Big 5 Heavy شناخته می شود یکی از پر استقبال ترین نمایشگاه های دبی در ماه ژانویه ۲۰۱۹ بوده و دومین سالی است که در حال برگزاری می باشد. این رویداد برای تامین کنندگان و خریداران محصولات سنگین ساختمانی بوده و یک نمایشگاه مستقل بین المللی است که به این صنعت اختصاص یافته است. پنج بخشی که در این نمایشگاه جمع آوری شده است شامل بتن خاورمیانه، انجمن فروش خودروهای ساختمانی و تجاری، فونداسیون و ژئوتکنیک، معادن، ساخت و ساز جاده و تعمیر و نگهداری آن ها می باشد. در سال گذشته این نمایشگاه با ۳۹۷ غرفه دار از ۳۳ کشور و همچنین در حدود ۲۱ هزار بازدیدکننده از ۵۳ کشور برگزار شده که برای بازدیدکنندگان بین المللی یک رویداد پیش بینی نشده خواهد بود.

نمایشگاه ایمنی و امنیتی | Intersec Exhibition

این نمایشگاه در تاریخ ۲۰ الی ۲۲ ژانویه ۲۰۱۹ (۳۰ دی ماه الی ۲ بهمن ماه ۹۷) در محل سالن های ۱ الی ۳ شیخ سعید و سالن های ۱ الی ۸ مرکز تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این رویداد که از مهمترین نمایشگاه های دبی در ماه ژانویه ۲۰۱۹ می باشد به عنوان بزرگترین رویداد در جهان در صنعت ایمنی، امنیت و حفاظت از آتش بوده و بیست و یکمین دوره برگزاری آن است. از طرف دیگر در سال گذشته این رویداد میزبان بیش از ۳۰ هزار بازدیدکننده از ۱۲۷ کشور جهان بوده است. نفوذ این نمایشگاه نه تنها در خاورمیانه و شمال آفریقا و شبه جزیره هند بوده بلکه بسیار فراتر از آن رفته است. این رویداد بخشی برای آگاهی از آخرین فناوری های صنعت ایمنی بوده و به عنوان یک انجمن مهم جهانی شناخته می شود و همچنین فرصتی باور نکردنی برای تامین کنندگان می باشد.

نمایشگاه و کنفرانس سلامت عرب | Arab Health Exhibition & Congress

این نمایشگاه در تاریخ ۲۸ الی ۳۱ ژانویه ۲۰۱۹ (۸ الی ۱۱ بهمن ۹۷) در محل سالن های ۱ الی ۳ شیخ سعید، سالن شیخ رشید، سالن شیخ مکتوم، سالن ۱ الی ۶ شیخ زعیل و سالن های ۱ الی ۸ مرکز تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این رویداد واقعا جهانی که از مهمترین نمایشگاه های دبی در ماه ژانویه ۲۰۱۹ می باشد بزرگترین نمایشگاه متخصصان بهداشتی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا به شمار می رود. در سال گذشته این رویداد میزبان ۴۱۵۰ شرکت در زمینه بهداشتی بوده و در مدت چهار روز بیش از ۱۰۳ هزار بازدیدکننده از ۱۵۹ کشور جهان از ان دیدن نموده اند. این رویداد تنها از نظر جمعیت شرکت کننده مهم نبوده و علاوه بر آن از نظر شرکت کنندگان نیز بسیار با اهمیت می باشد. تقریبا نیمی از شرکت کنندگان (۴۴ درصد) افراد کلیدی از بیمارستان ها و نهادهای دولتی بوده و یک سوم (۳۴ درصد) نماینده های بهداشتی و توزیع کنندگان می باشند. علاوه بر نمایشگاه تعدادی کنفرانس نیز در زمینه کسب و کار و آموزش های پزشکی و بهداشتی برگزار خواهد شد. در سال ۲۰۱۹ نمایشگاه سلامت عرب به زودی توسط MEDLAB دنبال خواهد شد که یک برنامه ریزی ایده آل برای متخصصان بهداشت و درمان خواهد بود.

با توجه به موقعیت کشورمان و نزدیکی و سهولت دسترسی به کشور امارات و دبی، علاقه مندان و متخصصان این صنایع در کشورمان ایران نیز می توانند به سادگی در هر کدام از این رویدادها حضور داشته و با توجه به موقعیت تجاری دبی از به روزترین تکنولوژی ها در دنیا بهره مند شوند.

نوشته معرفی نمایشگاه های دبی در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *