معرفی هتل امرالد جوهو بمبئی | ۴ ستاره

فاصله هتل تا جاذبه های بمبئی

فاصله این هتل تا مرکز شهر حدود ۲۰ کیلومتر بوده و به ساحل جوهو نزدیک است. امتیاز این هتل نیز در میان دیگر هتل های بمبئی به دلیل برخورد عالی کارکنان هتل و البته غذاها و تمیزی اتاق به نسبت دیگر هتل های ۴ ستاره بمبئی بالا بوده و در  Booking.com این امتیاز ۸٫۱ است. امتیازی که بسیاری از مهمانان و گردشگرانی که به دیدن هتل امرالد جوهو بمبئی آمده اند، برای آن قائل شده اند.

مرکز خرید فونیکس: مسافت ۶٫۳کیلومتری تا این فروشگاه را با تاکسی ۴۰ دقیقه ای طی خواهید کرد. اتوبوس هم شما را ۴۵ دقیقه ای به آنجا می رساند.

تپه پالی: ۲٫۹ کیلومتر تا این جاذبه فاصله دارید که با تاکسی ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود و با وسایل نقلیه عمومی نزدیک ۱۵ دقیقه زمان نیاز خواهید داشت.

باغ های معلق : ۱۵٫۴ کیلومتر هم از اینجا فاصله دارید که با اتوبوس ۶۰ دقیقه و اگر تاکسی سوار شوید ۹۲ دقیقه ‌ای خواهید رسید.

مرکز علمی نهرو: حدودا ۱۱٫۵ کیلومتر با شما فاصله دارد که تاکسی ۳۲ دقیقه بعد شما را به این مرکز خرید می رساند. اتوبوس ۴۸ دقیقه ای شما را می رساند.

دریاچه پووای: ۸٫۸ کیلومتر از این جاذبه دورتر هستید که برای رسیدن به آنجا با تاکسی ۴۵ دقیقه و با اتوبوس ۴۰ دقیقه را باید سفر کنید.

تپه گیلبرت: ۳٫۳ کیلومتر مسافت این تپه ها تا هتل است. تاکسی ۳۱ دقیقه ای و اتوبوس ۲۳ دقیقه ای شما را می رساند.

نوشته معرفی هتل امرالد جوهو بمبئی | ۴ ستاره اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *