معرفی هتل بلفورت آمستردام | ۳ ستاره

 هتل بلفورت آمستردام | Hotel Belfort

هتلی که امروز به شما معرفی خواهیم کرد، هتل بلفورت آمستردام (Hotel Belfort) است که همانطور که از نامش پیداست در پایتخت کشور هلند قرار گرفته است. فاصله ی این هتل با اکثر وسایل حمل و نقل جمعی به صورت میانگین کمتر از ۱۵ دقیقه است. به طور مثال با ایستگاه تراموا تنها ۲ دقیقه و با ایستگاه قطار تنها ۱۲ دقیقه فاصله دارد. همچنین این هتل تنها ۱۴ دقیقه با فرودگاه بین المللی اسپیخول فاصله دارد. جالب است بدانید که هتل بلفورت در نوامبر سال ۲۰۰۶ افتتاح شد. به هر حال، اگر به سایت های معتبر که درباره ی هتل ها نقد می نویسند همچون سایت بوکینگ مراجعه نمایید، خواهید دید که کسانی که در این هتل اقامت داشته اند، از خدمات این هتل ۳ ستاره راضی بود اند و در مجموع به این هتل امتیاز خوبی مثل ۸ را داده اند. از امتیازات این هتل که مخصوصا برای گردشگران خارجی این است که این هتل با با این که نزدیک به مرکز شهر آمستردام است و با این حال به نسبت در منطقه ای آرام نیز قرار گرفته است. اگر قصد دارید به زودی و یا در آینده به شهر آمستردام سفر کنید، پیشنهاد می کنیم که در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل بلفورت آمستردام را تا دیدنی های آمستردام معرفی و بررسی نماییم.

خدمات رفاهی هتل بلفورت آمستردام

مطالب مرتبط:
خوشمزه ترین غذاهای خیابانی هلند
تاریخچه «پنیر گودا»، پنیر لذیذ و خوشرنگ هلندی!
موزه فضای باز هلند، موزه ای که شبیه پارک است

همانطور که در مقدمه گفتیم، این هتل هم همانند بسیاری از هتل های شهر آمسترام، با این که نزدیک به مرکز شهر است و فاصله ی بسیار مناسبی با وسایل حمل و نقل در شهر آمستردام دارد، اما با این حال سعی شده است تا در یک منطقه ی مسکونی بسیار آرام قرار بگیرد و در عین نزدیکی به صورت کلی از جنب و جوش آمستردام به دور است. در یک مرور و نگاه کلی، هتل بلفورت آمستردام یک هتل ۳ ستاره است که دارای طراحی با فضایی نسبتا مدرن و البته ساده و مینیمال اما صمیمی و راحت است که آرامش را به شما در مدت زمان اقامتتان در این هتل هدیه می دهد.

نظرات کسانی که در این هتل اقامت داشته اند را اگر در وب سایت های مرتبط و مختلف مطالعه نمایید خواهید دید که بیشتر کسانی که در این هتل ۳ ستاره اقامت داشته اند، این هتل را در کل مناسب و با امکاناتی مناسب و استاندارد دانسته اند.

معمولا هتل های ۳ ستاره ای همون هتل بلفورت آمسترادام بیشتر برای کسانی که قصد مدیریت بودجه ی سفر را دارند، پیشنهاد می شود. البته در این مابین نباید از توصیه ی این هتل به مسافرینی که به قصد تجارت آمده اند نیز چشم پوشی نمود.

هتل بلفورت آمستردام نیز هماند همه ی هتل های بین المللی با خدمات مناسب، دارای میز پذیرش ۲۴ ساعته است و در هر زمان که مسافران به این هتل مراجعه نمایند، می توانند به آسانی با مسئول رزرویشن این هتل ارتباط برقرار کرده و بدون معطلی اتاقی که درخواست کرده بوده اند را دریافت نمایند.

از این سو در خط های بالاتر گفتیم که این هتل مناسب گروه های کسب و کاری و تجاری است و این از آن سو است که این هتل امکانات مناسبی را برای مراجعان خود و مخصوصا گروه های کسب و کار به وجود آورده است که از آن ها می توانیم به این اشاره نماییم که در صورت نیاز از صرافی و شعبه ی بانکی و همچنین امکانات اداری مخصوص و اتاق کنفرانس این هتل نیز استفاده نمایند. پرسنل این هتل همگی به زبان های هلندی و انگلیسی صحبت می نمایند و مسافران هتل می توانند به این زبان ها با آنان ارتباط برقرار کنند.

در این هتل مسافرانی که حیوان خانگی دارند، نمی توانند آن را به همراه خود داشته باشند.

از دیگر خدمات این هتل می توان به سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، خدمات خشکشویی و حمل بار اشاره نمود.

در این هتل می توانید از سرویس خودپرداز استفاده نمایید و اگر کارت بانکی بین المللی که بانک های اروپایی آن را ساپورت کند را در اختیار داشته باشید، به راحتی از خدمات مالی و بانکی که این هتل استفاده نمایید. هتل با استفاده از هزینه ی اضافی، خدمات شاتل برای مسافرانش در نظرگرفته است و از این رو می توانید از این دست خدمات هتل را حتما در صورت نیاز استفاده نمایید.

لطفا توجه داشته باشید که در این هتل استعمال دخانیات در فضای عمومی و حتی اتاق ها ممنوع است. کلیه ی اتاق های این هتل ۳ ستاره دارای دستگاه تصفیه و تنظیم هوا هستند. در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها، مسافران و مراجعان امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان را دارند و تنها لازم است که رمز وای فای را از مسئول رزرویشن هتل بخواهید. برای پذیرش در این هتل می توانید از ساعت ۱۴ بعد از ظهر مراجعه نمایید و برای خروج هم می توانید تا ساعت ۱۱ ظهر اتاق را تحویل دهید.

امکانات تفریحی هتل بلفورت آمستردام

در این هتل ۳ ستاره می توانید از گزینه های تفریحی مختلفی که هتل در اختیار مراجعین و مسافرین خود می گذارد، استفاده نمایید. با این که این اتاق دارای امکانات خاصی برای تفریح مسافران خود نیست اما شما می توانید از نوشیدنی ها و صبحانه های مفصل این هتل حتما نوش جان نمایید و در ضمن می توانید صبحانه ی خود را در اتاقتان سفارش دهید و میل نمایید.

اگر با فرزندانتان در این هتل مستقر می شوید دانستن این نکته که این هتل دارای بوفه ی مخصوص کودکان است. البته استفاده از این بوفه با پرداخت هزینه ای اضافی است که ولی به هر حال برای شما و فرزندتان می تواند مفید باشد. در ضمن اگر حوصله تان سر رفته و می خواهید تا برنامه های تلویزیونی ببینید نیز می توانید به اتاق تلویزیون هتل بروید. همچنین می توانید از هتل دوچرخه اجاره کنید و به گشت و گذار در آمستردام و مسیرهای مخصوص دوچرخه سواری این هتل بروید.

امکانات اتاق های هتل

اتاق ها و سوئیت های هتل بلفورت آمستردام دارای طراحی زیبا، ساده، رنگی، راحت و تهویه ی مطبوع هوا هستند و به راحتی تمام طراحی شده اند. هر کدام از اتاق های ین هتل دارای تلویزیون های ۴۲ اینچ مدرن و ماهواره ای هستند. دستگاه تصفیه و تنظیم هوای این اتاق ها همگی به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب دیگر؛ از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد.

اتاق های هتل

  • اتاق های دابل (Double Room): مساحت این اتاق ها ۱۹ متر است و دارای ۳ تخت ۱ نفره است و تا ۳ نفر گنجایش دارد.
  • اتاق های توئین (Twin Room): مساحت این اتاق ها ۲۷ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره و یک مبل تختخواب شو است و برای حداکثر ۳ نفر مناسب است.
  • اتاق های استاندارد تریپل (Standard Triple Room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره و ۱ تخت ۱ نفره است. در این اتاق ها هم اینترنت بی سیم و هم سیمی و لوکال در صورتی که بخواهید برای شما ارائه می شود.
  • اتاق های دلاکس دابل (Deluxe Double Room): مساحت این اتاق ها ۱۸ متر است و دارای ۱ تخت ۱ نفره است.
  • اتاق های توئین (Twin Room): مساحت این اتاق ها برابر است با ۱۸ متر و دارای ۱ تخت ۱ نفره است.
  • اتاق های توئین بدون پنجره (Twin Room without Window): مساحت این اتاق ها برابر است با ۱۹ متر و دارای ۲ تخت ۱ نفره است.

موقعیت هتل بلفورت آمستردام

می توانید موقعیت مکانی هتل بلفورت آمستردام را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

Surinameplein 53, 1058 GN Amsterdam, Netherlands

منبع:booking.com

نوشته معرفی هتل بلفورت آمستردام | ۳ ستاره اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *