معرفی هتل بونینگتون دبی | ۵ ستاره

رستوران های هتل:

بوفه صبحانه با صبحانه های قاره ای هر روزه از ساعت ۰۶:۳۰ صبح تا ۱۱صبح در دسترس است. در این هتل یک کافه، ۳ رستوران و یک سالن غذاخوری به شرح زیر در دسترس است.

رستوران کاوندیش (The Cavendish): این رستوران روزانه باز بوده و متخصص در غذاهای بین المللی است. صبحانه، غذای آماده، ناهار و شام سرو می کند. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه و از غذاخوری بیرون (در صورتی که آب و هوا مساعد باشد) لذت ببرند. منوی کودکان هم در دسترس است.

رستوران مکگتیگانز گاسترو پاب (McGettigan’s Gastro Pub): این کافه رستوران هر روزه باز بوده و بیشتر غذاهای ایرلندی را برای صبحانه، ناهار و شام سرو می نماید.

تراس هیلیز (Healey’s Terrace): این تراس ناهارخوری متخصص در غذاهای بین المللی و البته شام است. مهمانان می توانند از نوشیدنی و ساعات شادی در این کافه تراسی لذت ببرند.

سالن آتورز (The Authors’ Lounge): این کافه، متخصص در غذاهای بین المللی و سرو وعده های صبحانه، ناهار و شام است. این رستوران هر روزه و به صورت ۲۴ ساعته باز است.

کافه کنار استخر: این کافی شاپ کنار استخر، متخصص در غذاهای بین المللی و سرو ناهار و شام است. مهمانان می توانند از نوشیدنی و انواع غذاهای خوشمزه لذت ببرند. روزانه باز است.

نوشته معرفی هتل بونینگتون دبی | ۵ ستاره اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *