معرفی کامل روش های مهاجرت به استرالیا

یکی از پرطرفدارترین مهاجرت ها به استرالیا: مهاجرت کاری

از دیگر روش های مهاجرت به استرالیا در سال های اخیر، مهاجرت از طریق تخصص هایی است که دارید. کشور استرالیا هر ساله لیستی از مشاغل و تخصص های مورد نیاز را ارائه می دهد که اگر شما هم در این زمینه ها مهارت داشته باشید، می توانید برای مهاجرت کاری به استرالیا اقدام کنید. ویزای کاری که به افراد در این زمینه تعلق می گیرد متفاوت بوده و با شماره هایی مانند ویزای ۱۸۶، ویزای ۱۸۹، ۱۹۰، ۴۸۹، ۱۸۷ و ۴۷۶ معرفی می شوند. هر یک از این ویزاها شرایط مخصوص به خود را داشته و البته بسته به سال اقدام شما متفاوت خواهد بود.

این قوانین و مقررات هر ساله به روز شده و گاهی بعضی از مشاغل (همانند آرایشگری) از لیست مشاغل نیازمندی های استرالیا در سال های اخیر حذف می شوند.

  • در میان انواع ویزای کار استرالیا اگر بتوانید کارفرمایی پیدا کنید که اسپانسر شما شود، می توانید اقامت دائم استرالیا را دریافت نمایید و این ویزا، ویزای ۱۸۶ نام دارد.

ویزای ۱۸۹ برای افرادی است که برای مهاجرت به استرالیا می توانند امتیازی بالای ۶۵ را دریافت نمایند. این افراد نیازی به اسپانسر نداشته و از امتیازبندی های استرالیا در مورد سن، تحصیلات، سوابق کاری، تسلط به زبان انگلیسی، امتیاز همسر و فرزند و بسیاری دیگر می تواند ویزای شماره ۱۸۹ استرالیا را دریافت نماید.

  • اگر به جز داشتن تمام این امتیازها، اسپانسر هم داشته باشید، ویزای ۱۹۰ استرالیا مناسب شما بوده و به راحتی می توانید اقامت دائم استرالیا را دریافت کنید.

ویزای ۴۸۹ به افرادی تعلق می گیرد که بتوانند اسپانسری یک ایالت یا منطقه کم جمعیت یا یکی از بستگان خود را در استرالیا دریافت کنند. با این ویزا به شما اجازه اقامت ۴ ساله در این کشور داده می شود.

همچنین اگر کافرمایی در مناطق کم جمعیت استرالیا تقاضای نیروی کاری شما را داشته باشد، به شما ویزای ۱۸۷ استرالیا تعلق خواهد گرفت.

ویزای شماره ۴۷۶ نیز برای افرادی خواهد بود که از دانشگاه های معتبر درون ایران یعنی دانشگاه های امیرکبیر و دانشگاه تهران مدرک فنی مهندسی دارند و در نهایت می توانند ۱۸ ماه را در استرالیا زندگی نموده و کار کنند. به این شیوه برای پیدا کردن اسپانسر در استرالیا اقدام نمایند.

هر ساله لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا دوباره ارائه می شود. چرا که تغییر کرده و اگر می خواهید برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنید، باید حتما اطلاعات خود را در این زمینه به روز نمایید.

نوشته معرفی کامل روش های مهاجرت به استرالیا اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *