مهمترین نمایشگاه های استانبول در اپریل ۲۰۱۹ | بخش دوم

نمایشگاه های استانبول در ماه اپریل ۲۰۱۹ | فروردین و اردیبهشت ۹۸

مرکز تجارت جهانی استانبول که وابسته به انجمن تجارت جهانی مرکزی (WTCA) می باشد، در سال ۱۹۸۲ توسط اتاق بازرگانی استانبول، اتحادیه مبادلات کالایی ترکیه، شهرداری متروپولیتن استانبول، بورس کالا، بنیاد توسعه کسب و کار و شهرداری باکیرکوی تاسیس شد. استانبول علاوه بر عضویت در WTC و WTCA در انجمن UFA، Futurallia که انجمن بین المللی سازمان های نمایشگاهی می باشد و اداره کنوانسیون و بازدیدکنندگان استانبول ICVB نیز می باشد. مرکز نمایشگاهی استانبول در مجتمع تجارت جهانی این شهر و در کنار فرودگاه بین المللی آتاتورک واقع شده است. دسترسی به این مجموعه منحصر به فرد به راحتی به وسیله خدمات حمل و نقل عمومی امکان پذیر بوده و در داخل این مجموعه ایستگاه مترو نیز وجود دارد. در بخش اول این مطلب نمایشگاه های استانبول در ماه اپریل ۲۰۱۹ که در نیمه اول این ماه برگزار می شد را تشریح نمودیم. حال با الی گشت همراه باشید تا دیگر نمایشگاه های مهم این ماه در شهر استانبول را بررسی نماییم.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی استانبول | Istanbul Health Expo 2019

مطالب مرتبط:
مهمترین نمایشگاه های استانبول در اپریل ۲۰۱۹ | بخش اول
نمایشگاه های آنتالیا و ازمیر در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷
همه چیز در مورد نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی

این نمایشگاه در تاریخ ۱۱ الی ۱۴ اپریل ۲۰۱۹ (۲۲ الی ۲۵ فروردین ۹۸) در محل CNR Expo Yesilkoy در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه اپریل ۲۰۱۹ می باشد به عنوان ششمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات بهداشتی و همچنین کنگره بین المللی بهداشت خواهد بود. تمامی اجزای صنعت سلامت ترکیه در این تاریخ گرد هم می آیند. این رویداد از طریق همکاری بین موسسه تامین اجتماعی (SGK) و فدراسیون انجمن های خدمات بهداشتی و اجتماعی (SADEFE) و انجمن بیمارستان ها و موسسات بهداشتی خصوصی (OHSAD) برگزار می گردد. همزمان با برگزاری این نمایشگاه، کنگره بین المللی خدمات یکپارچه بهداشتی نیز برگزار شده که انتظار می رود بیش از ۵ هزار بازدیدکننده شامل ۳۵۰۰ استاد و نمایندگان ویژه و همچنین ۱۵۰۰ خریدار و تامین کننده در آن حضور داشته باشند.

نمایشگاه اتومبیل استانبول | Istanbul Autoshow 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۱۳ الی ۲۱ اپریل ۲۰۱۹ (۲۴ الی ۳۰ فروردین ماه ۹۸) در محل Tüyap Exhibition and Congress Center در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از پرطرفدارترین نمایشگاه های استانبول در ماه اپریل ۲۰۱۹ می باشد در سال های گذشته با حضور ۱۲۰ برند و بیش از ۱۰۰ هزار بازدیدکننده در مساحتی به وصعت ۱۲۰ هزار مترمربع برگزار گردید. از جمله مواردی که در این رویداد به نمایش گذاشته می شود شامل برندهای اتومبیل، روغن موتور، طراحی داخلی و لوازم جانبی خودرو، نرم افزارهای کامپیوتری، رنگ آمیزی، سیستم های ذخیره سازی سوخت و … می باشد.

نمایشگاه صنایع دارویی و مواد اولیه | PharmaNEXT 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۱۷ الی ۲۰ اپریل ۲۰۱۹ (۲۸ الی ۳۱ فروردین ماه ۹۸) در محل Lütfi Kırdar International Convention and Exhibition Center در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از جمله مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه اپریل ۲۰۱۹ است، در خصوص صنایع دارویی، فناوری ها و مواد اولیه آن ها می باشد. در این رویداد مراحل مشاهده، فرایند و کنترل کیفیت در صنعت داروسازی بررسی می شود. از جمله مواردی که در این نمایشگاه مطرح است شامل انواع داروها، روش های تولید، بیوشیمی، آزمایشگاه ها و تجهیزات وابسته به آن، تحقیق و توسعه و تحقیقات کلینیکی می باشد.

نمایشگاه آنالیز و آزمایشگاه استانبول | ANALYTECH 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۱۷ الی ۲۰ اپریل ۲۰۱۹ (۲۸ الی ۳۱ فروردین ماه ۹۸) در محل Tüyap Exhibition and Congress Center در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از جمله مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه اپریل ۲۰۱۹ می باشد در خصوص آنالیز و تکنولوژی های آزمایشگاهی برگزار خواهد شد. فناوری های پیشرفته و توسعه های جدید در زمینه های آزمایشگاهی و همچنین مواردی آنالیزی در زمینه های داروسازی و پزشکی ارائه می گردد. افرادی که در این صنعت مشغول به کار هستند، از سراسر ترکیه و همچنین از کشورهای همسایه در این رویداد حضور پیدا می کنند. این نمایشگاه در سال گذشته میزبان بیش از ۴۳۰۰ بازدیدکننده و ۹۳ غرفه دار در زمینه های بیوتکنولوژی، صنایع دارویی، صنایع آزمایشگاهی و همچنین تجهیزات نظافت بوده است.

نمایشگاه سیم وکابل استانبول | Wire TECH Istanbul (Wire & Cable) 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۱۷ الی ۲۰ اپریل ۲۰۱۹ (۲۸ الی ۳۱ فروردین ماه ۹۸) در محل Tüyap Exhibition and Congress Center در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه اپریل ۲۰۱۹ می باشد در زمینه سیم و کابل و صنایع وبسته به آن برگزار خواهد شد. از جمله مواردی که در این نمایشگاه مطرح می شود می توان به ماشین آلات تولید سیم، ابزارهای پردازش تکنولوژی، ماشین آلات تولید و … می باشد.

نمایشگاه لوله و استیل استانبول | TUBE & STEEL ISTANBUL 2019

این نمایشگاه نیز در تاریخ ۱۷ الی ۲۰ اپریل ۲۰۱۹ (۲۸ الی ۳۱ فروردین ماه ۹۸) در محل Tüyap Exhibition and Congress Center در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از جمله مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه اپریل ۲۰۱۹ است در خصوص لوله، پروفیل، تولیدات استیل و تکنولوژی های وابسته به آن می باشد. این رویداد در همکاری با انجمن سازندگان لوله های فولادی ترکیه، فدراسیون فولاد، انجمن تجارت خارجی فولاد، انجمن صنایع وارداتی و صادراتی این صنعت برگزار می گردد. از جمله مواردی که در اینجا مطرح خواهد شد می توان به ورقه های استیل صاف، سازندگان فولاد، کارگاه های ساختمانی، فن اوری ها پردازش، ماشین آلات تولید و … اشاره کرد.

نمایشگاه منسوجات خانگی استانبول | EVTEKS 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۲۳ الی ۲۵ اپریل ۲۰۱۹ (۳ الی ۵ اردیبهشت ۹۸) در محل CNR Expo Yesilkoy در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه اپریل ۲۰۱۹ است، بیست و پنجمین نمایشگاه منسوجات خانگی می باشد. در سال های گذشته بیش از ۱۳۵ هزار بازدیدکننده از این رویداد دیدن کرده که بیش از ۵۰ هزار نفر از آن ها را خریداران منسوجات از ۱۲۰ کشور جهان تشکیل می داده اند. بیش از هزار شرکت تولید کننده پیشرو در زمینه واردات و صادرات منسوجات در فضایی به وسعت ۱۶۰ هزار مترمربع گرد هم جمع خواهند شد. طراحان داخلی، فروشگاه های مبلمان، واردکنندگان، عمده فروشان، فروشگاه های زنجیره ای و هتل ها از سراسر خاورمیانه و خلیج فارس، روسیه، شمال آفریقا و اروپا در این نمایشگاه حضور پیدا خواهند کرد. شرکت کنندگان ملی و بین المللی با طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت و همچنین خریداران بالقوه ملاقات خواهند نمود.

 نمایشگاه بین المللی صنایع دفاع استانبول | Idef 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۳۰ اپریل الی ۳ می ۲۰۱۹ (۱۰ الی ۱۳ اردیبهشت ۹۸) در محل Tüyap Exhibition and Congress Center در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از جمله مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه اپریل ۲۰۱۹ است به عنوان چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دفاعی شناخته می شود. این رویداد یکی از ۵ نمایشگاه بزرگ صنایع دفاعی در سراسر جهان بوده که به ارائه محصولات دفاعی کشور ترکیه می پردازد. این رویداد تحت مدیریت و مسئولیت بنیاد نیروهای مسلح ترکیه برگزار می گردد. در سال گذشته ۱۳۳ تیم با ۶۳۷ عضو از ۶۷ کشور و ۲ سازمان بین المللی در این رویداد شرکت کردند. از دیگر شرکت کنندگان در این نمایشگاه یک رییس جمهور، ۲۶ وزیر، ۶ رییس کل، ۱۷ معاون وزیر، ۵ معاون فرمانده، ۱۰ فرمانده نظامی و ۱۴ معاون فرمانده غیرنظامی را می توان نام برد. از سوی دیگر ۸۲۰ شرکت و نمایندگی که ۵۰۳ عدد از آن ها خارجی بوده و از ۵۰ کشور حضور پیدا کرده بودند در کنار ۳۱۷ شرکت داخلی قرار داشتند. همچنین بیش از ۶۲ هزار بازدیدکننده از این نمایشگاه به مساحت ۱۲۰ هزار مترمربع بازدید کردند.

نمایشگاه ها همواره محلی برای تبادل اطلاعات و تجارت میان شرکت های داخلی و خارجی بوده است. این رویدادها در تمامی صنایع موجب شده تا خریداران بالقوه که به دنبال نیاز برای دریافت  یک محصول می باشند بتوانند از این طریق بهترین گزینه های پیش روی خود را مشاهده کرده و به تبادل اطلاعات بپردازند. نمایشگاه های استانبول در ماه اپریل ۲۰۱۹ نیز یکی از هزاران رویداد این چنینی است که در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد.

نوشته مهمترین نمایشگاه های استانبول در اپریل ۲۰۱۹ | بخش دوم اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *