مهیج ترین تفریحات نمک آبرود

شهر نمک آبرود واقع در بخش شمالی کشور ایران یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در بین گردشگران تور داخلی محسوب می شود. سالانه افراد بسیاری برای تفریح و بازدید از جاذبه های گردشگری این شهر، تور نمک آبرود را در برنامه سفر خود قرار می دهند. در این بخش از وب سایت لحظه آخری قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با مهیج ترین تفریحات نمک آبرود در اختیار شما قرار دهیم.

سورتمه: یکی از مهیج ترین تفریحات نمک آبرود، سورتمه آن می باشد، گردشگران تور نمک آبرود لازم است بدانند که سورتمه موجود در این شهر اولین سورتمه ساخته شده در ایران می باشد. طول مسیر حرکت این سورتمه ۱۲۵۰ متر بوده و سرعت آن در بیشترین حالت به ۲۵ کیلومتر در ساعت می رسد. کودکان ۵ تا ۲۰ سال لازم است به همراه شخصی بزرگسال سوار سورتمه شوند، همچنین لازم است بدانید که کودکان زیر ۵ سال اجازه استفاده از سورتمه را ندارند. 

زیپ لاین: زیپ لاین یکی دیگر از مهیج ترین تفریحات نمک آبرود می باشد که در پارک ماجراجویی نمک آبرود قرار گرفته است. گردشگران برای رسیدن به این زیپ لاین لازم است با استفاده از تله کابین، خود را به ارتفاعات این شهر برسانند. ورزش زیپ لاین امروزه از محبوبیت بسیاری در بین علاقمندان به هیجان برخوردار می باشد.

تله کابین نمک آبرود: یکی از جاذبه های تفریحی محبوب در شهر نمک آبرود تله کابین موجود در این شهر بوده که در بخش جنوب شرقی آن قرار گرفته است. گردشگران تور داخلی می توانند به وسیله این تله کابین به بالای ارتفاعات این شهر بروند و در طول مسیر مناظر طبیعی بسیار زیبایی را مشاهده کنند. تله کابین نمک آبرود دارای ۲ خط می باشد، خط یک این تله کابین مسیری ۲۱۰۰ متری را با سرعتی در حدود ۳ متر بر ثانیه طی می کند، خط دو تله کابین نمک آبرود مسیر ۱۷۰۰ متری را با سرعتی در حدود ۶ متر بر ثانیه طی کرده و گردشگران را به قله کوه دیوحمام می رساند. ساعت کاری تله کابین نمک آبرود از ۸ صبح تا ساعت ۷ شب می باشد.

پرواز در نمک آبرود: مجموعه پروازی نمک آبرود دارای امکانات بسیار کاملی بوده و گردشگران می توانند در این مجموعه با استفاده از وسایل مختلفی مانند چتر، بالگرد، گلایدر، پاراگلایدر و کایت پرواز کنند. همین امر سبب شده این مجموعه در لیست مهیج ترین تفریحات نمک آبرود قرار گیرد.

پینت بال نمک آبرود: یکی دیگر از مهیج ترین تفریحات نمک آبرود پینت بال می باشد. گردشگران تور نمک آبرود لازم است بدانند که پینت بال نمک آبرود در واقع یک پینت بال جنگلی بوده و در محیطی طبیعی در بین درختان توسکا برگزار می گردد. ورزش پینت بال در سال های اخیر مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. گردشگران لازم است بدانند که افراد زیر ۱۰ سال اجازه انجام این بازی را ندارند، همچنین قیمت بلیط آن برای هر نفر ۳۰ هزار تومان می باشد. ساعت کاری این مجموعه از ۱۰ صبح تا ۸ شب است.
پیست موتور ۴ چرخ: یکی دیگر از تفریحات هیجان انگیز و محبوب در شهر نمک آبرود پیست موتور ۴ چرخ یا همان ATV می باشد. گردشگران تور لحظه آخری جالب است بدانند که این موتور ها در واقع وسبله ای آفرود هستند که امکان عبور از مسیر های سخت را دارند. افراد باید بدانند که این پیست در شهرک توریستی نمک آبرود قرا گرفته است و زمان استفاده از موتور های ۴ چرخ ۳۰ دقیقه می باشد.
پل معلق: از دیگر جاذبه های تفریحی موجود در دهکده ماجراجویی نمک آبرود می توان به پل معلق اشاره کرد. پل معلق نمک آبرود را با استفاده از چوب و طناب ساخته اند، عبور از روی این پل هیجان بسیاری داشته و راه بسیار مناسبی برای مقابله با ترس از ارتفاع می باشد. گردشگران تور شمال برای عبور از روی این پل لازم است به وسیله تله کابین به ارتفاعات این شهر بروند.

پیست کارتینگ نمک آبرود: یکی از مهیج ترین تفریحات نمک آبرود تجربه رانندگی با ماشین های کارتینک می باشد. گردشگران برای انجام این ورزش لازم است ویدئو آموزشی آن را مشاهده کنند. کارتینک نمک آبرود دارای ۲ پیست بوده که یکی از آن ها مخصوص بزرگسالان و دیگری برای نوجوانان می باشد. پیست بزرگسالان طولی در حدود ۶۰۰ متر داشته و حداکثر سرعت ماشین های موجود در آن ۸۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. پیست نوجوانان که مخصوص افراد بین ۸ تا ۱۵ سال بوده، طولی در حدود ۲۰۰ متر دارد، حداکثر سرعت ماشین های موجود در این پیست ۴۰ کیلومتر در ساعت است. ساعت کاری این مجموعه از ۱۰ صبح تا ۸ شب بوده و مدت استفاده از آن ۶ دقیقه می باشد.

باشگاه تیر اندازی نمک آبرود: باشگاه تیراندازی موجود در این شهر یکی از مکان های تفریحی محبوب در بین علاقمندان به تیراندازی می باشد که در سال ۱۳۸۰ تاسیس شده است. این باشگاه مساحتی در حدود ۲۴ هزار متر داشته، از بخش های مختلف آن می توان به بخش تیر و کمان، پیت بال کودکان و تراپ اشاره کرد. گردشگران لازم است بدانند که افراد زیر ۱۲ سال اجازه استفاده از بخش های مختلف این باشگاه را ندارند. 

شهر بازی: یکی دیگر از مهیج ترین تفریحات نمک آبرود شهربازی موجود در این شهر بوده که دارای وسایل سرگرم کننده متنوعی می باشد، از بخش های محبوب موجود در این شهربازی می توان به ماشین کوبنده، ترامبولین، بوستر، مری گوراند و فریزبی اشاره کرد.

دوچرخه سواری در نمک آبرود: از دیگر تفریحات محبوب در نمک آبرود می توان به دوچرخه سواری در میان جنگل های این شهر اشاره کرد. گردشگران لازم است بدانند که زمان استفاده از دوچرخه ها نیم ساعت می باشد.


امتیاز
۵
از ۵ | از بین
۱۰۰
دهنده به امتیاز مهیج ترین تفریحات نمک آبرود

نوشته مهیج ترین تفریحات نمک آبرود اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *