موزه ها روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه ۹۷ تعطیل هستند!

تعطیلی موزه ها در ۲۲ بهمن

یکی از تفریحاتی که می توان در روزهای تعطیل داشت بازدید از موزه هاست. با این حال، اگر شما هم از علاقه مندان به موزه گردی هستید باید بدانید که فردا دوشنبه ۲۲ بهمن ماه ۹۷ کلیه موزه ها تعطیل هستند. این خبر بر اساس جدیدترین بخشنامه سازمانه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منتشر شده و بر این اساس، کلیه موزه هایی که زیر نظر این سازمان فعالیت می کنند در روز پیروزی انقلاب اسلامی تعطیل هستند. در ادامه با الی گشت همراه باشید تا در مورد این خبر بیشتر بدانیم.

آقای محمد رضا کارگر، مدیر اداره کل موزه‌ ها در مصاحبه ای که با خبرنگاران داشت در مورد علت تعطیلی موزه ها در ۲۲ بهمن بیان کرد که برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن و امکان حضور کارکنان و پرسنل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این راهپیمایی باشکوه، تصمیم گرفته شد تا کلیه موزه ها در روز دوشنبه ۲۲ بهمن تعطیل بشوند.

بر طبق بخشنامه اداره کل موزه‌ های کشور، موزه‌ ها و اماکن تاریخی فرهنگی که تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فعالیت می کنند در روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تعطیل هستند. در بخشنامه اداره کل موزه‌های کشور آمده است:

به منظور برگزاری هرچه باشکوه‌ تر مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و امکان شرکت گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، کلیه موزه‌ها و اماکن تاریخی فرهنگی تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه تعطیل است.

روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران نیز اعلام کرده است که به دلیل تعطیلی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، و به منظور حضور هر چه بیشتر و پرنگ ‌تر آحاد مردم در راهپیمایی این روز، موزه‌های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه تعطیل است. گفتنی است موزه‌ های مجموعه نیاوران در تاریخ‌های ۲۰ و ۲۱  بهمن ماه فعال بوده و پذیرای علاقه ‌مندان خواهد بود.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در ایران همه ساله همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در سرتاسر کشور و همین طور پایتخت برگزار می ‌شود. در این روز، علاوه بر برگزاری راهپیمایی، جشن پیروزی انقلاب نیز برگزار می ‌شود و برنامه های جانبی متعددی در حاشیه این راهپیمایی اجرا می شود.

نوشته موزه ها روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه ۹۷ تعطیل هستند! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *