نروژ زیباترین کشور

نروژ زیباترین کشور قاره اروپا که با تور اروپا میتوانید به آن سفر کنید

نروژ یکی از ماجرا جویانه ترین و بهترین مقاصد گردشگری تور اروپا و کشوری در شمال این قاره است که با چشم انداز های قلل برفی، صخره های ساحلی، فلاتهای بلند و پر شیب و تپه جنگلی است. عمیقا باور داریم که هر کسی باید یک بار در زندگی اش از نروژ دیدن کند.

برای سفر به نروژ و شهر های آن میتوانید بصورت انفرادی و با خرید بلیط و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور اروپا آنیاگشت برای سفر به شهر های مختلف این کشور زیبا ودیدنی اقدام کنید.

در سفر با تور اروپا نروژ میتوانید از تمام مناطق قدیمی شهر های کشور نروژ در یک روز دیدن کنید و در بهترین هتلهای اسلو و دیگر شهر های این کشور اقامت کنید و بهترین اوقات سفر را داشته باشید.

جاذبه ها و شهرهای دیدنی نروژ

جاذبه ها و شهرهای دیدنی نروژ

از جاذبه‌ های مهم کشور نروژ می‌ توان به جزایر لوفوتن که در شمال نروژ قرار دارد، اشاره نمود. با رفتن به نروژ و بازدید از این جزیره، بی‌ شک خاطره‌ ای عالی در ذهنتان باقی خواهد ماند چون در این منطقه پدیده‌ی شفق قطبی و خورشید نیمه شهر بسیار مشهور است.

کلیسای اسلو نیز از مکان‌ های دیدنی کشور نروژ است که دارای قدمتی فراوان است و برای ساخت آنجا از معماری ویژه‌ ای استفاده شده و فضای داخلی آن به‌ صورت نقاشی است.

قلب اسلو منطقه‌ی اکربریک است که کنار بندر واقع شده و زیبا ترین کافه‌ رستوران‌ هارا دارد. ترومسو از دیگر بایدهای نروژ است. شما در آنجا می‌ توانید نظاره‌ گر شفق قطبی بوده و همچنین شاهد شب‌ های بینظیر زیر آسمان پرستاره و نور های رنگی باشید. لغزیدن بر روی برف بی‌ شک برای همه افراد خوشاینداست. شما می‌ توانید تجربه‌ ای عالی با هاسکی و سورتمه‌ در قلب نروژ داشته باشید. سفر به نروژ و دیدن جاذبه‌ های بینظیرش می‌ تواند یک خاطره‌ به‌ یادماندنی برای شما باشد.

نوشته نروژ زیباترین کشور اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *