نمایشگاه های آنتالیا و ازمیر در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷

نمایشگاه های آنتالیا و ازمیر در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷

کشور ترکیه با توجه به موقعیت خاصی که در آن قرار گرفته به عنوان مدخلی میان اروپا، آسیا و خاورمیانه به شمار می رود. این نکته در کنار این موضوع دارای اهمیت است که ترکیه از جمله کشورهایی است که برای رویدادهای خاورمیانه، کشورهای حاشیه دریای کاسپین، اروپای شرقی و همچنین حاشیه مدیترانه می تواند حضور داشته باشد. موقعیت قرارگیری این کشور باعث شده تا نمایشگاه ها در این کشور از اهمیت بالایی برخوردار باشند. چندین شهر غیر از استانبول وجود داشته که رویدادهای با اهمیتی در آن ها برگزار خواهد شد. از جمله این موارد نمایشگاه های آنتالیا و ازمیر در ماه ژانویه ۲۰۱۹ بوده که به دلیل نزدیکی به دریای مدیترانه از میزان اهمیت و ارزش خاص خود برخوردار می باشند. با الی گشت همراه شوید تا در مورد نمایشگاه های آنتالیا و ازمیر در ماه ژانویه ۲۰۱۹ بیشتر بدانیم.

نمایشگاه صنایع فوتبالی آنتالیا | Football Industry Forum and Exhibition

مطالب مرتبط:
همه چیز در مورد نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی
معرفی نمایشگاه های دبی در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷
معرفی نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷

این نمایشگاه در تاریخ ۱۱ الی ۱۳ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۱ الی ۲۳ دی ماه ۹۷) در محل Granada Luxury Belek در شهر آنتالیا ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از جذابترین نمایشگاه های آنتالیا و ازمیر در ماه ژانویه ۲۰۱۹ می باشد با همکاری تمامی بازیکنان صنعت فوبتال برگزار خواهد شد. تمامی ۳ روز این رویداد با سخنرانی ها، جوایز و اهداف بلند مدت خواهد گذشت. این رویداد قصد دارد تا تامین کنندگان و سایر اجزای فوتبال را در کنار هم جمع کرده و در مورد صنعت عظیم این ورزش به بحث و گفت و گو بپردازد. در این مکان تمامی کسب و کارها در زمینه فوتبال برای پیدا کردن زمینه ای مشترک و گسترش روابط با یکدیگر ملاقات خواهند داشت. همچنین در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه جوایزی به کسانی که در زمینه صنعت فوتبال و مطبوعات آن در ترکیه و یا سراسر جهان مشغول هستند اعطا خواهد شد. از جمله مواردی که در این نمایشگاه مورد بحث قرار می گیرند می توان به اردوگاه های آموزشی، بانک ها وموسسات، شرکت های ساخت و ساز ورزشگاه، کانال های تلویزیونی و شبکه های رسانه ای، شرکت های تبلیغاتی، مدارس فوتبال و … اشاره کرد. در سال گذشته این رویداد در مساحتی به اندازه ۲ هزار متر مربع و با مشارک ۷۴ شرکت در ۵۲ غرفه برگزار شده است. در رویداد گذشته ۵۰۰ دقیقه جلسات با حضور ۱۵۰ نماینده از باشگاه ها و حضور ۲۰ کشور برگزار شده و همچنین هزار نفر از مربیان مجاز از یوفا، ۲۰۰ نفر از شرکت کنندگان درجه C و همچنین ۲ هزار شرکت کننده حرفه ای در این رویداد حضور داشته اند.

نمایشگاه تجارت غذا و نوشیدنی آنتالیا | Anfaş Food Product 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۱۶ الی ۱۹ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۶ الی ۲۹ دی ماه ۹۷) در محل Antalya Exhibition Center در شهر آنتالیا ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از مهمترین نمایشگاه های آنتالیا و ازمیر در ماه ژانویه ۲۰۱۹ می باشد به عنوان بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی تجارت غذا و نوشیدنی شناخته می شود. از جمله مواردی که در این رویداد به آن ها اشاره می شود می توان به نان، افزودنی ها، گوشت و محصولات مرتبط با آن، چای و قهوه، ماهیگیری و غذاهای دریایی، محصولات صبحانه، غذاهای یخ زده، تجییزات کشاورزی، تجهیزات خنک کننده و … اشاره کرد. در سال گذشته این رویداد با ۴۱۰ شرکت کننده از ۶ کشور در مساحتی بیش از ۴۰ هزار متر مربع برگزار گردید. بیش از ۴۳ هزار بازدید کننده که ۳ هزار نفر از آن ها خارجی بودند از ۲۹ کشور در این نمایشگاه حضور پیدا کرده اند.

نمایشگاه تجهیزات هتلداری آنتالیا | Anfaş Hotel Equipment 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۱۶ الی ۱۹ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۶ الی ۲۹ دی ماه ۹۷) در محل Antalya Exhibition Center در شهر آنتالیا ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از مهمترین نمایشگاه های آنتالیا و ازمیر در ماه ژانویه ۲۰۱۹ می باشد به عنوان سی امین نمایشگاه بین المللی تجهیزات صنعت هتلداری شناخته می شود. ترکیه با توجه به موقعیت خود دارای جایگاه مهمی در بخش گردشگری می باشد. ترکیه به عنوان یکی از ۱۰ اقتصاد برتر جهان در سال ۲۰۲۳ خواهد بود. این کشور در سال ۲۰۱۶ میزبان ۲۵ میلیون و ۳۵۲ هزار نفر بوده که درامد ۲۲ میلیارد دلاری از محل گردشگری ان ها داشته است. آنتالیا نیز به عنوان پایتخت گردشگری ترکیه حدود ۲۵ درصد و یا ۶ میلیون نفر از مسافران را در اختیار دارد. این رویداد با همکاری موسسات پیشرو، انجمن های بنیادی مثل وزارت امور خارجه ترکیه، وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه، وزارت صنایع غذایی، اتحادیه اتاق ها و مبادلات کالایی، کنفدراسیون معاوله گران و خرده فروشان ترکیه، اتحادیه صادرکنندگان غرب مدیترانه، هیئت مدیره روابط اقتصاد خارجی و فدراسیون هتل های ترکیه برگزار می گردد. در سال جاری با تغییراتی که در برنامه زمانی نمایشگاه ها به وجود آمد، نمایشگاه صنایع غذایی و تجهیزات هتلداری به طور همزمان جهت یک رویداد گردشگری در محلی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع فضای بسته و ۲۰ هزار متر مربع فضای باز برگزار گردید. در سال گذشته تعداد ۱۵۸ غرفه دار از ۳ کشور در این رویداد شرکت کرده و بیش از ۲۴ هزار بازدیدکننده از آن دیدن نموده اند.

نمایشگاه کشاورزی، دامداری و فناوری ازمیر | EXPOMEN AGRO 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۱۷ الی ۲۰ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۷ الی ۳۰ دی ماه ۹۷) در محل Menemen Exhibition Center (Gölpark) در شهر ازمیر ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از مهمترین نمایشگاه های آنتالیا و ازمیر در ماه ژانویه ۲۰۱۹ به حساب می رود در خصوص معرفی نمایشگاه کشاورزی، دامداری، لبنیات و فناوری های آن و همچنین تجهیزات وابسته برگزار می گردد. از جمله مواردی که در این نمایشگاه به آن اشاره می شود می توان به ایزار و ماشین آلات دامداری، ماشین آلات کشاورزی، حفاظت از گیاهان و داروها، زیست انرژی، فن آوری های آبیاری، زنبورداری، فن آوری گیاهان زینتی و … اشاره کرد.

نمایشگاه چرم و پوشاک چرمی ازمیر | Leather and Leather Garment Fair

این نمایشگاه در تاریخ ۲۲ الی ۲۴ ژانویه ۲۰۱۹ (۲ الی ۴ بهمن ماه ۹۷) در محل Fuar Izmir – Gaziemir در شهر ازمیر ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از مهمترین نمایشگاه های آنتالیا و ازمیر در ماه ژانویه ۲۰۱۹ می باشد، نمایشگاهی در خصوص چرم و پوشاکی است که با چرم ساخته شده اند. این رویدادی توسط İZFAŞ برگزار شده و همچنین توسط شهرداری متروپولیتن ازمیر میزبانی خواهد شد. این مکان محلی برای گرد آمدن متخصصان صنعت چرم، پوشاک، لوازم جانبی و محصولات با طراحی ویژه خواهد بود. همچنین این رویداد در جدیدترین و مدرنترین مرکز نمایشگاهی ترکیه برگزار خواهد شد. این رویدادی معتبر برای برندهای چرم، خرده فروشان، عمده فروشان و شرکت های طراحی مستقل برای پیدا کردن تولیدکنندگان ملی و بین المللی می باشد. از جمله مواردی که در این نمایشگاه ارائه می گردد می توان به چرم خام، چرم پردازش شده، پوشاک چرمی و لوازم جانبی چرمی می توان اشاره کرد.

نمایشگاه مد لباس عروسی ازمیر | WEDDING FASHION İZMİR 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۲۲ الی ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ (۲ الی ۵ دی ماه ۹۷) در محل Fuar Izmir – Gaziemir در شهر ازمیر ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد نیز که از مورد استقبال ترین نمایشگاه های آنتالیا و ازمیر در ماه ژانویه ۲۰۱۹ می باشد به عنوان سیزدهمین نمایشگاه لباس عروس، کت و شلوار و لباس شب بوده که در بزرگترین و مدرنترین مرکز نمایشگاهی ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که یکی از بزرگترین نمایشگاه های صنعت مد لباس عروسی است متخصصان منطقه ای و بین المللی را به سوی خود جلب می نماید. شهر ازمیر میزبان افراد زیادی از سراسر اروپا و خاورمیانه بوده که لباس شب و لباس عروسی را ارائه کرده و بهترین فرصت برای بازارهای مرزی می باشد. قابل توجه است که این رویداد سهم قابل توجهی را در توسعه اقتصادی به خود اختصاص داده است. از جمله مواردی که در این نمایشگاه می توان مشاهده نمود شامل لباس عروسی، لباس شب، لباس برای کودکان، کت و شلوار و لوازم جانبی مانند کفش خواهد بود. در سال های گذشته در حدود ۲۰۰ غرفه دار از کشورهای ترکیه، آمریکا، برزیل، بلغارستان، هلند، ایتالیا و لبنان شرکت کرده و بیش از ۲۳۵۰۰ بازدیدکننده از ۶۲ کشور از آن دیدن نموده اند.

با توجه به موقعیت قرارگیری کشور ترکیه در نزدیکی کشورمان و همچنین سهولت در دسترسی به این کشور پیشنهاد می شود که متخصصان در زمینه صنایعی که در بالا به آن ها اشاره شد سعی کنند با حضور در این نمایشگاه ها چه به صورت غرفه دار و چه به صورت بازدیدکننده در جهت رشد و پیشرفت صنایع کشورمان اقدام نمایند.

نوشته نمایشگاه های آنتالیا و ازمیر در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *