نکاتی که برای سفر به قزاقستان باید بدانید!

حمل و نقل در نکات سفر به قزاقستان

قزاقستان کشوری کاملا بزرگ است. افرادی که از حمل و نقل عمومی استفاده می کنند به راحتی می توانند به بسیاری از مکان های شهر دسترسی پیدا کنند و حتی در بین شهرهای معروف آن سفر کنند. با این حال، یکی از گزینه های خوب در نکات سفر به قزاقستان هیچ هایکری در این کشور است. در زیر ما انواع معمولی حمل و نقل در قزاقستان را معرفی می کنیم.

مارشروتکا | Marshrutka

بیشتر برای سفرهای داخلی در شهرها یا برای حمل و نقل بین شهرهای نزدیک از مارشروتکا استفاده می شود. با این حال، از آن ها

در سیستم حمل و نقل قزاقستان، مانند سیستم حمل و نقل دیگر کشورهایی مانند قرقیزستان استفاده نمی شود.

اتوبوس

اتوبوس ها بین بیشتر شهرهای بزرگ و کوچک قزاقستان مسافران را جابه جا می کنند. با این حال اتوبوس ها اصلا وسایل حمل و نقل راحتی نیستند. همچنین قیمت های متفاوتی برای آن ها وجود دارد. به همین دلیل در نکات سفر به قزاقستان به شما پیشنهاد می دهیم که از قطار استفاده کنید.

تاکسی های اشتراکی

از آنجایی که حمل و نقل عمومی منظمی در قزاقستان وجود ندارد، به شما پیشنهاد می دهیم که همانند بیشتر مردم از تاکسی های اشتراکی استفاده کنید. اگر به مناطق و جاذبه هایی از قزاقستان می روید که رفت و آمد در آن بسیار است و بیشتر گردشگران و حتی مردم محلی به آن جا می روند، تاکسی اشتراکی بهترین گزینه است. به سرعت پر شده و زمان زیادی معطل نخواهید شد. همچنین هزینه کمتری برای جابه جایی پرداخت خواهید کرد. یکی از بهترین روش ها برای سفر به قزاقستان سفر های گروهی با ۴ نفر است. در این صورت به راحتی می توانید با کرابه یک تاکسی به هر نقطه از شهر که بخواهید بروید.

قطار

از بهترین گزینه های سفر و جا به جایی بین شهرهای مختلف در مسافت های کوتاه یا طولانی قطار است. بلیط قطار در قزاقستان بسیار ارزان بوده و راحتی بیشتری به نسبت تاکسی یا اتوبوس دارد. عموما برای جابه جایی بین شهر آلماتی با دیگر شهرهای قزاقستان می توانید سوار قطار شوید.

نوشته نکاتی که برای سفر به قزاقستان باید بدانید! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *