هتل زیردریایی زنگبار تانزانیا که در سال ۲۰۲۰ افتتاح خواهد شد!

در این هتل زیر آبی چه خبر است؟

بسیاری از افراد در حقیقت این پروژه را بیش از حد اغراق شده و بزرگ می دانند. هر چند که با دیدن نقشه ها و خصوصیات هتل زنگبار آمبر ریزورت شما هم به این نتیجه برسید. برای ساخت چنین پروژه ای مبلغی به اندازه ۱٫۶ بیلیون دلار هزینه شده است. تمام این مبلغ برای ساختن این پروژه در پنج مرحله و از ۱۵ سال پیش شروع شده است. مدیر اجرایی این پروژه عظیم فردی به نام صالح سعید است که می گوید: هتل زنگبار آمبر ریزورت تنها یک اقامتگاه برای تعطیلات نیست، بلکه پروژه عظیم و پایداری است که برای حدود ۵ هزار نفر شغل در زمان ساخت آن ایجاد می شود و پس از اتمام ساخت نیز حدود ۵۰۰۰ نفر در آن مشغول به کار خواهند شد.

در میان پیشنهادات چشمگیر و پروژه های اطراف آن، می توان به یک فرودگاه خصوصی با باند ۹،۸۴۲ فوت، یک مرکز پزشکی جهانی و مدرسه خصوصی بین المللی، اقامتگاه های دائم از جمله ۱۹۱۴ ویلای لوکس و ۳،۴۴۰ آپارتمان لوکس و پنت هاوس با قیمت ۷۰۰ تا ۱۰ میلیون دلار اشاره کرد.

سیاست ها و پشتوانه دولت تانزانیا در مورد ساخت این هتل و بعدها درآمد مردم محلی در اینجا، وجود هیچ گونه مالیات برای آن است.

جدای از سوالاتی و شک هایی که برای ساخت این پروژه عظیم وجود دارد با این حال متخصصین، کارشناسان و کارگزاران بسیاری برای روند ساخت پروژه هتل زنگبار آمبر ریزورت خوش بین هستند.

نوشته هتل زیردریایی زنگبار تانزانیا که در سال ۲۰۲۰ افتتاح خواهد شد! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *