هزینه اقامت در کوش آداسی


شهر کوش آداسی یکی از مکان های تفریحی در ترکیه می باشد که سفر به آن مشمول هزینه های متفاوتی می شود. یکی از بخش هایی که در هزینه های سفر به این شهر بسیار مهم می باشد، هزینه اقامت در کوش آداسی است. پیش از هر چیزی باید بگوییم که واحد پول ترکیه لیر است و به دو صورت سکه و اسکناس می باشد.

در این شهر هتل های متنوعی وجود دارد که بنا بر امکانات و خدماتی که در اختیار گردشگران تور کوش آداسی قرار می دهند، قیمت های گوناگونی دارند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

-هتل های ۱ ستاره: این هتل ها تنها امکاناتی ابتدایی را ارائه می دهند و هزینه آن ها بین ۱۰۰ تا ۱۱۵ لیر می باشد. با انتخاب این هتل ها هزینه اقامت در کوش آداسی بسیار ارزان می شود. 

-هتل های ۲ ستاره: هتل های ۲ ستاره کمی مجهزتر از هتل های ۱ ستاره می باشند و هزینه آن ها بین ۱۱۵ تا ۲۷۰ لیر است.

-هتل های ۳ ستاره: هتل های رده متوسط و ۳ ستاره نسبت به خدماتی که ارائه می دهند، برای گردشگران تور کوش آداسی بسیار مقرون به صرفه هستند و قیمت آن ها بین ۱۵۰ الی ۳۰۰ لیر می باشد.

-هتل های ۴ ستاره: هتل های ۴ ستاره انتخاب مناسبی می باشد که امکانات خوبی دارد و قیمت آن ها تا ۵۰۰ لیر است.

-هتل های ۵ ستاره: هتل های ۵ ستاره هتل های لوکسی هستند که اسکان در آن ها برای گردشگران تور ترکیه بسیار لذتبخش است و نسبت به سایر هتل ها قیمت های گرانی دارند. هزینه این هتل ها بین ۴۰۰ الی ۸۵۰ لیر می باشد.

علاوه بر هتل های گوناگون، هاستل هایی در این شهر وجود دارد که قیمت آن ها در مقایسه با هتل ها ارزان تر و کم هزینه تر است. قیمت این اقامتگاه ها بین ۴۰ الی ۶۰ لیر می باشد. 


امتیاز
۵
از ۵ | از بین
۱۰۰
دهنده به امتیاز هزینه اقامت در کوش آداسی

نوشته هزینه اقامت در کوش آداسی اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *