هزینه سفر به فلورانس

رنسانس یکی از شهرهای دوست داشتنی ایتالیا می باشد که بسیاری از توریست ها برای سفر به آن تمایل نشان می دهند. اگر شما هم قصد دارید به این شهر زیبا سفر کنید، در این بخش از سایت لحظه آخر همراه ما باشید تا مباحث مهم هزینه سفر به فلورانس را برای شما شرح دهیم.

*هزینه اقامت

یکی از اصلی ترین بخش های هزینه سفر به فلورانس مربوط به هتل انتخابی شما می باشد. در این شهر هتل های گوناگونی وجود دارد که هر نسبت به امکاناتی که ارائه می دهند، هزینه های مختلفی دارند:

-هتل های ارزان قیمت: ۵۰ الی ۷۰ یورو

-هتل های رده متوسط: ۷۰ الی ۱۴۰ یورو

-هتل های لوکس و باشکوه: از ۱۵۰ یورو به بالا

علاوه بر هتل های موجود، هاستل هایی در این شهر وجود دارد که قیمتی مناسب تر از هتل های دارند، به طوری که گردشگران تور فلورانس می توانند با مبلغ ۲۰ الی ۲۷ یورو در اتاقی مشترک اقامت پیدا کنند. همچنین آپارتمان هایی برای توریست هایی که به صورت دسته جمعی سفر می کنند وجود دارد که هزینه آن ها بین ۸۰ الی ۱۲۰ یورو است.

*هزینه حمل و نقل

حمل و نقل عمومی در این شهر به وسیله تراموا و اتوبوس انجام می شود و گردشگران تور فلورانس برای استفاده از تراموا می توانند از بلیط های تک سفره با قیمت ۲ یورو و بلیط های ۴ سفره با قیمت حدود ۵ یورو بهره ببرند. همچنین استفاده از اتوبوس ۶ یورو و تاکسی ۲۰ یورو هزینه در پی دارد.

*هزینه خورد و خوراک

گردشگران تور ایتالیا برای صرف غذا در رستوران های مختلف شهر که بخشی از هزینه سفر به فلورانس را شامل می شود، باید مبالغ متغیری پرداخت کنند که عبارت است از:

-رستوران های ارزان قیمت: ۳ الی ۹ یورو

-رستوران های گران قیمت: ۱۰ الی ۳۰ یورو 


امتیاز
۵
از ۵ | از بین
۱۰۰
دهنده به امتیاز هزینه سفر به فلورانس

نوشته هزینه سفر به فلورانس اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *