چرا بیمه ی مسافرتی خود را از الی گشت بخریم؟

بیمه مسافرتی الی گشت

برای رفتن به هر مقصد خارجی و یا گرفتن ویزای کشورهای خارجی همچون کشورهای حوزه ی شینگن همه ی افراد احتیاج به گرفتن بیمه ی مسافرتی دارند. این قانون برای همه ی کسانی که می خواهند به مقاصد خارجی سفر کنند لازم و اجباری است و تمامی شرکت های هواپیمایی معتبر، نمایندگی فروش بیمه های معتبر را دارند تا هم خدمت رسانی به مشتریانشان را آسان تر انجام دهند و هم در تورها و پکیج های مسافرتی خود، مسافرانشان را شامل خدمات این امر مهم و ضروری در سفر نمایند. یکی از بهترین و مطمئن ترین راه هایی که برای دریافت بیمه در هنگام سفر به شما پیشنهاد می کنیم، بیمه مسافرتی الی گشت است. شرکت هواپیمایی الی گشت یکی از مطمئن ترین بیمه های مسافرتی ایران را در اختیار مسافران خود قرار می دهند. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، بیمه مسافرتی الی گشت را مورد بررسی قرار دهیم.

همه چیز درباره ی بیمه مسافرتی

مطالب مرتبط:
نکات مهمی که باید درباره خرید بیمه مسافرتی بدانید!
برای خرید بیمه مسافرتی چه اقدامی باید انجام دهیم؟
چه نیازی به بیمه مسافرتی بوده و چگونه آن را انتخاب کنیم؟

در ابتدا می خواهیم قبل از این که به این سوال که چرا بیمه ی مسافرتی خود را از الی گشت خریداری کنیم را پاسخ دهیم؛ بیایید تا مروری بر این داشته باشیم که بیمه مسافرتی اصلا چیست و چرا تهیه ی آن قبل از سفر خارجی اهمیت دارد؟ بیمه ی مسافرتی در واقع برگه ای است که باید در قبال خرید آن مبلغی را بپردازید و در عوض از خدماتی بهره مند شوید که ممکن است در صورت وقوع در سفر، شما به آن نیاز پیدا کنید و در زمان وقوع چندین برابر ان را پرداخت نمایید. خیلی ها فکر می کنند که بیمه ی مسافرتی تنها باعث افزایش هزینه های قبل از سفر آنان است و هیچ وقت در طول مدت سفرشان آن قدر بد شانس نخواهند بود که اتفاقی برایشان بیافتد که نیازی به بیمه ای همچون بیمه مسافرتی الی گشت داشته باشند!

با توجه به این اصل که حادثه هیچ وقت خبر نمی کند، برای هر کسی خرید بیمه ی مسافرتی قبل از سفر خارجی کاملا الزامی است. شرکت هایی که ارائه کننده ی خدمات بیمه در طول سفر افراد هستند در ۲۴ ساعت روز بدون تعطیلی کار می کنند و بدون اعمال محدودیت های سنی، به واسطه ی شرکت های خدماتی و بیمه ای بین المللی به مسافران خود خدمات ارائه می دهد.

بیمه ی مسافرتی های مختلفی همچون بیمه ی مسافرتی الی گشت در طول سفر برای پوشش مواردی همچون: سانحه های هوایی، پوشش تمامی هزینه های پزشکی در طول سفر، پوشش هزینه های وسایل و چمدان های گمشده، هزینه های کنسل کردن سفر و بسیاری از خُسران ها و ضررهایی که ممکن است در طول یک سفر برای کسی پیش بیاید را در بر دارد. این پوشش گسترده ی بیمه هم در خارج از کشور و حتی در داخل کاربرد دارد.

بیمه نامه های مختلف سقف پوشش های مختلفی دارند و مقدار بیمه نامه ی شما بستگی به مبلغی دارد که شما در قبال بیمه نامه ی خود در نهایت انتخاب می کنید و می پردازید. توجه داشته باشید که شما زمانی که اقدام به خرید پرواز و هتل می کنید، باید بیمه نامه را هم به همراه آن بخرید. البته در زمانی هم که می خواهید تا برای دریافت ویزاهای کشورهای مختلفی مثل کشورهای حوزه ی شینگن اقدام کنید، باید بیمه ی مسافرتی خود را هم به همراه مدارک احراز هویت و درخواستتان ارائه دهید.

بیمه مسافرتی الی گشت و یا هر بیمه نامه ی دیگری که از دیگر شرکت های خدمات مسافرتی و یا حتی شرکت های بیمه که دریافت خواهید کرد، ممکن است یک سفره و یا چند سفره باشند. لازم به ذکر است که طبیعتا بیمه ی مسافرتی تک سفره یک بازه ی زمانی کاملا محدود را در بر می گیرد. درباره ی بیمه ی مسافرتی که می خرید باید نسبت به هدفتان از سفر هم مناسبتی وجود داشته باشد. در این زمینه مثالی می زنیم. بالاتر گفتیم که ممکن بیمه مسافرتی های مختلف بر اساس هزینه های کشورهای مختلف، سطح و مقدار متفاوتی دارند.

اصولا مواردی که تحت پوشش بیمه ی مسافرتی قرار می گیرند عبارتند از: مرگ و میر تصادفی، وقفه در سفر، سرقت، آسیب و یا گم کردن اموال، موارد پزشکی و اتفاقاتی از این قبیل. البته باید این نکته را بدانید که برخی از بیمه نامه ها موارد اختیاری را هم تحت پوشش خود قرار می دهند. به طور مثال در صورتی که بیماری های تنفسی و یا عروقی، بیمه ی مسافرتی برای کشورهای در حال جنگ و یا درگیری، ورزش های های ریسک و مواردی از این قبیل که باید قبل از صدور نهایی بیمه نامه اعلام گردند. در ضمن؛ اگر شما در طول سفرتان از بیمه ی مسافرتی خود استفاده کردید می توانید که هزنیه ی خسارت وارد شده و یا هزینه ی صرف شده را نهایتا تا ۱ ماه بعد دریافت نمایید.

دلایل خرید بیمه مسافرتی الی گشت

نوبتی هم که باشد دیگر نوبت به بررسی بیمه مسافرتی الی گشت می رسد. از آن جایی که ممکن است تا در صورت بروز اتفاقی در سفر، مسافری دچار مشکل گردد و برای رفع مشکلش پرداخت مبلغ زیادی را متحمل شود، آژانس هواپیمایی الی گشت اقدام به ارائه ی بیمه ی مسافرتی به مسافرین عزیزی که تورها و یا خدمات پروازی و مسافرتی این شرکت را انتخاب می نمایند، کرده است. حتی در این زمینه شرکت الی گشت اقدام به ارائه ی بیمه ی مسافرتی رایگان در تمامی تورهای مسافرتی خود به مقصدهای مختلف نموده است. شرکت هواپیمایی الی گشت برای بازه های زمانی مختلفی مثل ۷، ۱۵، ۲۳، ۳۱، ۴۵ روز و ۲، ۳ و ۶ ماه و همچنین ۱ سال اقدام به ارائه ی بیمه نامه ی مسافرتی می نماید.

همچنین یکی از دیگر عواملی که باعث تمایز بیمه مسافرتی الی گشت با دیگر شرکت های خدمات هواپیمایی می شود این است که بیمه ای که به مسافران ارائه می نماید، بیمه ی تحت پوشش بیمه سامان است. به این خاطر که شرکت هواپیمای الی گشت برای حقوق مسافرین و همچنین رضایت خاطر آن ها احترام زیادی قائل است، همیشه سعی در جلب و تهیه ی بهترین خدمات مسافرتی در سطح بین الملل برای مسافرین و کسانی که این شرکت را برای خدمات مسافرتی انتخاب می کنند؛ داشته است. از این رو مسافران محترمی که اقدام به تهیه ی بیمه ی مسافرتی الی گشت نمایند، شامل کیفیت خدمات و پشتیبانی بسیار بالایی می گردند. در ضمن شما می توانید تا به صورت آنلاین بیمه مسافرتی الی گشت را از وب سایت و یا اپلیکیشن این شرکت خریداری نماید.

با آرزوی سفری خوب و بی حادثه برای شما!✈

نوشته چرا بیمه ی مسافرتی خود را از الی گشت بخریم؟ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *