چرا نوروز امسال با الی گشت به چین سفر کنیم؟

اطلاعات کامل درباره تور چین الی گشت در نوروز ۹۸

چین یکی از کشورهای پهناور در جهان است که سفر به آن می تواند برایتان دنیایی از تجربه های جالب و لذت را همراه داشته باشد. نکته جالبی که در این کشور وجود دارد سنت و مدرنیته است که در کنار هم قرار گرفته اند و شما در هر کجای این کشور که سفر کنید می توانید این تلفیق زیبا را مشاهده کنید. شاید همین موضوع دلیلی بر توسعه صنعت گردشگری در این کشور شده است. برای سفر به این کشور دو راه وجود دارد یکی اینکه شما بلیط هواپیما و هتل تان را تهیه کنید و کارگردانی سفر برعهده ی خودتان باشد، روش دیگری که کمی بار سفر را برایتان کمتر می کند این که تورهای که آژانس های مسافرتی برای سفر به چین ارائه می دهند را بخرید. آژانس مسافرتی الی گشت با توجه به سابقه درخشانی که در برگزاری تورهای مسافرتی دارد در نوروز ۹۸ تورهای متنوعی را برای سفر به کشور چین ارائه کرده است که ما در ادامه این مطلب می خواهیم به ترتیب درباره آن ها صحبت کنیم.

تور چین الی گشت

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به چین
تلفیقی با شکوه از نور و رنگ و رقص در جشن سال نو چینی ها
راهنمای سفر تجاری به چین

تورهای نوروز ۹۸ چین الی گشت از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و شما می توانید بین بهترین هتل های پنج ستاره ای که پکیج ها برایتان انتخاب شده اند یکی را انتخاب کنید و بعد از آن تنها به فکر بستن چمدان سفرتان باشید.

با توجه به این که رضایت شما مسافران عزیز از مهمترین اولویت های کاری اش است، تمامی پروازهای تور چین الی گشت با هواپیماهای شرکت ماهان ایر است.

از مهمترین دغدغه های آژانس الی گشت برای مسافران انتخاب بهترین شرکت های هوایی و ساعات پروازی برای سفر به مقصد مورد نظرشان است. به طور مثال «برخی آژانس ها با ارائه ساعات پروازی نامناسب هم وقت و هم سرمایه شما را هدر می دهند زیرا اگر شما پروازتان ساعت ۱۲ به فرودگاه هند برسد و شما ساعت ۱ شب به هتلتان برسید می بایست هزینه یک روز کامل را پرداخت کنید اما شما از یک روز کامل تنها چند ساعت در هتل اقامت داشته اید و این برایتان عملا تماما هزینه ی هدر به شمار می رود.»

 • خدمات تور چین الی گشت
بلیط رفت و برگشت ماهان ایر ویزای گروهی ترانسفر فرودگاهی
اقامت در هتل ۵ ستاره صبحانه پرواز داخلی بین شهرها
بیمه مسافرتی راهنمای فارسی زبان  گشت شهری به همراه ناهار

نکاتی که باید درباره خرید تور چین الی گشت بدانید

 • نرخ کودک زیر سال ۲۴۹۵۰۰۰ تومان است.
 • نامه تمکن مالی لاتین از بانک به مبلغ حداقل موجودی ۴۰۰۰۰۰۰ تومان به ازای هر نفر
 • مدارک لازم جهت اخذ ویزا اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار + دو قطعه عکس ۴*۶ + کپی صفحه اول و دوم شناسنامه + آدرس دقیق محل کار و سکونت اجباری
 • مسئولیت کنترل پاسپورت مسافرین بابت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده آژانس همکار می باشد و این شرکت مسئولیتی در قبال صدور ویزا توسط کنسولگری نخواهد داشت.
 • در صورت نیاز به ویزای فوری مبلغ ۴۵۰۰۰۰ تومان به نرخ هر نفر در پکیج اضافه می شود.
 • اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه و ۱۰ روز اعتبار

سفر به چین بدون خرید تور

اگر هم نخواستید از تورهای شما برای سفر به هند تنها لازم است که بلیط و هتلتان را رزرو کنید و تمامی کارهای مربوط به رزرو هتل و اخذ ویزا توسط شرکت الی گشت انجام می شود.

 • رزرو بلیط هواپیما + هتل در چین

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، شما تنها باید بلیط هواپیما و هتل مقصدتان را بخرید و بعد از آن در زمان سفرتان آماده سفر به هند باشید، خیالتان هم بابت ویزا و ترانسفر راحت باشد چون الی گشت فکر همه چیز را برای سفر هر چه آسوده تر شما کرده است.

با توجه به این که این روزها در اینترنت تمامی اطلاعات مربوط به مقاصد گردشگری و هتل هایی که در سفرتان به هند وجود دارد به طور تمام و کمال در اینترنت هست، اما گاهی برخی از افراد دچار سردرگمی می شوند و نیاز دارند تا فردی اطلاعات دقیق و مناسبی را در اختیارشان قرار بدهد. برای همین آژانس الی گشت مشاوران سفر ۲۴ ساعته خود را در اختیار شما عزیزان گذاشته تا در صورت بروز هر گونه سوال و مشکلی با شماره ۸۵۴۰ تماس بگیرید و پاسختان را دریافت نمایید.

حال نوبت به آن رسیده که تصور کنیم شما به چین رسیدید و در فرودگاه شهرهای چین هستید در این لحظه باید به دنبال ترانسفرهای الی گشت با پرچم ایران اسکای گروپ باشید یا پرچم همان ترانسفری که در زیر واچر هلتان نوشته شده بگردید تا به همراهی آن ها به هتل محل اقامتتان بروید.

این نکته لازم به ذکر است که شما حتی اگر تور هم نخریده باشید می توانید با پرداخت هزینه ی جداگانه ترانسفر هم تهیه کنید.

ترانسفرهای الی گشت

همانطور که گفتیم تور چین الی گشت دارای ترانسفر هستند، ترانسفر فرودگاهی الی گشت زمانی که شما به فرودگاه های چین می رسید ترانسفر هتل مقصد با یک پرچم به نام ایران اسکای گروپ (Iran Sky Group) منتظر شما است، تا به همراهی آنها به سمت هتل خودتون بروید. لازم به ذکر است حتما ساعت ترانسفرهای برگشت را از تورلیدرها جویا شوید زیرا بر اساس شهر، منطقه هتل و روز و ساعت برگشت این ساعت می تواند متفاوت باشد.

ترانسفر تورهای الی گشت مدتی در فرودگاه منتظر مسافران می مانند تا در صورت تاخیر در پرواز یا هر گونه پیش آمدی شما عزیزان سردرگم نشوید اما در این بین باید حساب ترافیک و مشکلات از این قبیل را در نظر داشته باشید تا اگر به طور مثال شما یک ربع زودتر یا دیرتر رسیدید به آژانس خورده نگیرید و با حفظ آرامش و خونسردی منتظر ترانسفر خود بمانید.

تور نوروز ۸ شب و ۹ روز چین

 • ۴ شب پکن + ۴ شب شانگهای

در این تور مسافران در تاریخ ۲۸ اسفند ماه از ایران به سمت پکن حرکت می کنند و به مدت ۴ شب در این شهر می مانند سپس با پرواز داخلی از پکن به سمت شانگهای پرواز خواهند داشت. لازم به ذکر است که بگوییم تاریخ برگشت این سفر ۸ فرودین ماه از شهر شانگهای به سمت ایران است.

تور نوروز ۷ شب و ۸ روز چین

 • ۴ شب پکن + ۳ شب شانگهای

در این تور مسافران در تاریخ ۲ فروردین ماه از ایران به سمت پکن حرکت می کنند و به مدت ۴ شب در این شهر می مانند سپس با پرواز داخلی از پکن به سمت شانگهای پرواز خواهند داشت. لازم به ذکر است که بگوییم تاریخ برگشت این سفر ۱۰ فرودین ماه از شهر شانگهای به سمت ایران است.

تور نوروز ۷ شب و ۸ روز چین

 • ۴ شب پکن + ۳ شب شانگهای

در این تور مسافران در تاریخ ۴ فروردین ماه از ایران به سمت پکن حرکت می کنند و به مدت ۴ شب در این شهر می مانند سپس با پرواز داخلی از پکن به سمت شانگهای پرواز خواهند داشت. لازم به ذکر است که بگوییم تاریخ برگشت این سفر ۱۲ فرودین ماه از شهر شانگهای به سمت ایران است.

تور نوروز ۸ شب و ۹ روز چین

 • ۴ شب شانگهای + ۴ شب پکن

در این تور مسافران در تاریخ ۱ فرودین ماه از ایران به سمت شانگهای حرکت می کنند و به مدت ۴ شب در این شهر می مانند سپس با پرواز داخلی از شانگهای به سمت پکن پرواز خواهند داشت. لازم به ذکر است که بگوییم تاریخ برگشت این سفر ۱۱ فرودین ماه از شهر پکن به سمت ایران است.

تور نوروز ۷ شب و ۸ روز چین

 • ۳ شب شانگهای + ۴ شب شانگهای

در این تور مسافران در تاریخ ۴ فروردین ماه از ایران به سمت شانگهای حرکت می کنند و به مدت ۳ شب در این شهر می مانند سپس با پرواز داخلی از شانگهای به سمت پکن پرواز خواهند داشت. لازم به ذکر است که بگوییم تاریخ برگشت این سفر ۱۳ فرودین ماه از شهر پکن به سمت ایران است.

تور نوروز ۹ شب و ۱۰ روز

 • ۳ شب شانگهای + ۲ شب هانگزو + ۴ شب پکن

در این تور مسافران در تاریخ ۲۹ اسفند ماه از ایران به سمت شانگهای حرکت می کنند و به مدت ۳ شب در این شهر می مانند سپس به صورت زمینی به سمت شهر هانگزو سفر می کنند و ۲ شب هم در این شهر چینی خواهند ماند، آخرین مسیر شهر پکن است که به مدت ۴ شب در این شهر خواهند و بعد از آن در تاریخ ۱۱ فرودین به سمت ایران حرکت خواهند کرد.

گشت دریاچه وست با کشتی به همراه ناهار، بازدید از معبد لینگین و گشت خرید هانگزو

نوشته چرا نوروز امسال با الی گشت به چین سفر کنیم؟ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *