چطور از پکن به شانگهای برویم؟

امکانات درون قطارهای سریع السیر

در مجموع اگر قطار سریع السیر با عنوان G/D (همان صندلی درجه دو، صندلی درجه یک و قطارهای تجاری) را انتخاب نمایید، سفر شما بین ۴ ساعت و نیم تا ۵ ساعت و نیم طول می کشد. تمام این قطارها، تهویه مطبوع، سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی، صندلی های راحت و تخت شو دارد. هر روزه ۵۰ قطار سریع السیر از پکن به سمت شانگهای حرکت می کنند.

امکانات قطارهای G/D بسیار مشابه یکدیگر هستند. تمام قطارهایی که بیشتر از ۶ ساعت در راه هستند، حتما تخت های نرم و راحت تعبیه شده است. برای هر واگن سرویس های بهداشتی بسیار تمیز و به شیوه اروپایی (فرنگی) فراهم شده است. جدای از امکانات درون قطارها، ایستگاه های راه آهن ورودی و خروجی هم بسیار شیک و مدرن هستند. همچنین ایستگاه های بین راهی بسیار کمی دارند. در نتیجه توقف کمتر، زودتر به مقصد می رسند.

جدای از سفر پکن به شانگهای با این قطارها می توانید برای دیگر شهرهای چین نیز بلیط تهیه کنید. از پکن به شهرهایی مانند شیان و تیانجین نیز می توانید قطار بگیرید. در دیگر مسیرهای کشور چین مانند شانگهای به هانگژو و شانگهای به نانجینگ هم این قطارها حرکت دارند.

از دیگر امکانات درون قطارها، می بایست به واگن رستوران اشاره کرد. در هر واگن سرویس آب جوش و آب سرد برای انواع نوشیدنی ها فراهم بوده و سرویس بهداشتی مخصوص برای کودکان و البته افراد ناتوان در دسترس است.

نوشته چطور از پکن به شانگهای برویم؟ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *