چطور برای سفر ۳ روزه به آنکارا برنامه ریزی کنیم؟

  • موزه استقلال آنکارا

برای دیدن این موزه به سمت شمال پارک گارچلیک پیاده بروید. این موزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷:۳۰ بعد از ظهر باز است. موزه جنگ استقلال ترکیه که در اولین ساختمان مجلس ملی بزرگ ترکیه قرار گرفته، نشان دهنده عکس های مهم، اسناد و حتی مبلمان از زمان جنگ استقلال ترکیه است.

ساختمان یک طبقه آن توسط معمار سلیم بی، به درخواست انور پاشا به عنوان مقر کمیته اتحاد و پیشرفت طراحی شد. ساخت و ساز آن در سال ۱۹۱۵ آغاز شد. هزاران نفر در ۲۳ فوریه ۱۹۲۰ برای افتتاح مجمع در میدان اولوس (Ulus Square) جمع شدند. این ساختمان همچنان در معرض بازسازی بیشتر قرار گرفته است و تنها تعدادی از اتاق ها در حال حاضر برای بازدید عموم باز است.

پس از دیدن موزه برای صرف ناهار در اطراف این میدان و البته پارک می توانید رستوران هایی با غذاهای ترکی خوبی پیدا کنید.

پس از صرف ناهار کل بعد از ظهر به دیدن موزه های دیگری همانند موزه بویوک میلت و موزه اریمتان (موزه باستان شناسی ترکیه) بروید. این موزه ها نیز در نزدیکی یکدیگر قرار گرفته اند. با تمام شدن روز اول می توانید موزه گردی خود را پایان دهید. غروب را در خیابان های آنکارا بگردید. برای خرید در سفر ۳ روزه به آنکارا در خیابان ها قدم بزنید و از فروشگاه های مختلف و برندهای مختلف دیدن کنید.

نوشته چطور برای سفر ۳ روزه به آنکارا برنامه ریزی کنیم؟ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *