چطور برای سفر ۵ روزه به بلاروس برنامه ریزی کنیم؟

روز دوم – تماشای دیدنی های برست | BREST

در روز دوم برای رفتن به برست بلیط قطار تهیه کنید. در سفر ۵ روزه به بلاروس می توانید ۳ ساعت و نیم خود را از مینسک به برست برسانید. شهر برست، شهری مرزی در کنار مرزهای لهستان است که در طول تاریخ ۱۰۰۰ ساله اش مورد اصابت بمب و سوختن بودن است. در این شهر به دیدن قلعه برست بروید. این قلعه با تاریخی مربوط قرن نوزدهم، در محل تلاقی رودخانه های بوگ و موخاوتس (the Bug and Mukhavets) ساخته شده است. امروزه این قلعه به عنوان نشانی از استقامت ماهیر شوروی در جریان جنگ جهانی دوم باقی مانده است و ادای احترامی به سربازان ارتش سرخ است که حدود یک ماه در مقابل حمله ارتش نازی ها استقامت کردند.

هنگامی که از دیوارهای ترکش خورده و دروازه ستاره ای شکل آن وارد می شوید، به اثر هنری یادبودی بر می خورید که نمادی از سربازان کشته شده در طول جنگ جهانی دوم است. در این اثر، سربازی تلاش می کند که از سنگ یکپارچه بزرگی به بیرون بخزد. تخمین زده شده است که در طول جنگ جهانی دوم حدود یک چهارم جمعیت کل این کشور جان خود را از دست داده اند.

در شهر برست، خیابان های سنگ فرش شده، کلیساهایی با سقف های پیازی و تندیس ها و مجسمه های خیابان ها نشان دهنده تاریخی است که بر مردم این شهر در قرن نوزدهم گذشته است. پس از تماشای این شهر دوباره به مینسک برگردید.

نوشته چطور برای سفر ۵ روزه به بلاروس برنامه ریزی کنیم؟ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *