چطور برای سفر ۵ روزه به بمبئی برنامه ریزی کنیم؟

پس از آن به چور بازار (Chor Bazaar) بروید. چور بازار یکی از شلوغ ترین، بزرگترین و رنگارنگ ترین بازارهای شناور و محلی در هند است. در چور بازار که به معنی بازار دزدان نیز هست، هر کالا و اشیایی را پیدا خواهید کرد. در این بازار حتما از شیرینی های محلی یا غذاهای خوشمزه خانگی همراه با خیارشور ها و ترشی های طعم دار آن، امتحان کنید.

پس از آن به سمت نول بازار (Null Bazaar) بروید. بازاری پر از میوه ها و سبزیجات تازه، ماهی و گوشت که بسیار هم شلوغ است. در این بازار رنگارنگ، انواع بوهای گوناگون مواد غذایی به مشامتان می رسد.

محله دوبی گات (Dhobi Ghat): دوبی گات بزرگترین رخشتشوی خانه در بمبئی است. رختشورها در این محله پارچه های بیمارستانی و تمام پارچه های هتل ها را می شورند. به همین دلیل، شلوغ ترین محله در بمبئی است.

بازار دادار گل: در هند، از گل در همه جا استفاده می کنند. در بناهای مذهبی، در تاکسی ها، در خانه ها، در لباس خانم ها، در موی خانم ها و در کل در هر چیزی که فکرش را نمی کنید، گل ها را خواهید دید. با این وجود اگر به بازار دادار گل بمبئی بروید، گل های بیشتری خواهید دید.

به دیدن دابا والاس ها (Dabbawallahs) هم حتما بروید. داباوالاس ها گاری چی هایی هستند که کار دلیوری غذا را انجام می دهند. این برنامه را تا حدود ۵ عصر می توانید به پایان برسانید و شب را در هتل بگذرانید.

نوشته چطور برای سفر ۵ روزه به بمبئی برنامه ریزی کنیم؟ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *