کشور آذربایجان و شهر باکو،مقصد توریستی جدید – بادساگروپ

کشور آذربایجان مقصد توریستی جدید

آذربایجان با داشتن یک تاریخ غنی، میراث فرهنگی و طبیعی، گردشگران را از سراسر جهان جذب می کند. نفت،تنها یکی از ثروت های این کشور است. منابع طبیعی، معدنی و گرمایی ، آثار باستانی،معماری، فرهنگ ، غذاهای ملی و بسیاری از عوامل دیگر در گردشگری این کشور تاثیر داشته است.همچنین کسب و کار، ورزش، درمان، شکار، ساحل و حتی ایجاد شرایط برای توسعه گردشگری از دیگر عوامل حضور اتباع خارجی و سرمایه گذاران در این شهر است که باعث میشود  باعث میشود کشور آذربایجان مقصد توریستی جدید برای گردشگران باشد.

تصویری از شهر باکو و کشور آذربایجانسازمان تورهای اکولوژیکی در آذربایجان نیز به طور گسترده ای گسترش یافته است. شامل این موارد می باشد: مسیرهای طبیعی، مسیرهای پیاده روی و مسیرهای کوهستانی. سواحل پایتخت باکو، واقع در ساحل دریای خزر، ایده آل برای افکار تفریحات دریایی هستند. فصل ساحلی در ماه ژوئن در اینجا آغاز می شود. به طور خلاصه، گردشگری در آذربایجان در حال تبدیل شدن به یکی از بخشهای در حال توسعه بخش اقتصادی است و تعداد گردشگران آذربایجان سالانه افزایش می یابد. در نتیجه ساده سازی روش ویزا، تعداد اتباع خارجی که در سال ۲۰۱۶ به این کشور سفر کردند، حدود ۲،۳۰۰،۰۰۰ نفر بوده است که نسبت به سال ۲۰۱۳، ۱۱٫۷٪ بیشتر است.این گردشگران عمدتا در قالب تور باکو سفر میکنند.

تصویری از منطقه قبالا آذربایجان۵۶۰ هتل در سرتاسر باکو وجود دارد. بسیاری از هتل های با نام تجاری معروف جهان دارای دفاتر شعبه ای در کشور آذربایجان هستند. از جمله هتل های فور سیزن، Regency ، JW Marriott Afsher Hotel Baku، Grand Hotel Europe و Hilton Hotel Baku است.همین موضوع باعث تنوع رزرو هتل در باکو میشود و گردشگران میتوانند از انتخاب های باکیفیت تری برخوردار باشند.

تصویری از هتل هیلتون باکو در کشور آذربایجان مقصد توریستی جدیدهتل ها، مناطق تفریحی، مراکز تفریحی و ورزشی در مناطق مختبف آذربایجان وجود دارد. زنجیره هتل های قفقاز، پارک جاذبه گابالا در گابالا، مجتمع گردشگری زمستانی و تابستانی مشهور کوثر، و همچنین بیش از ۱۵ مجتمع ورزشی المپیک دارای زیرساخت مناسب برای شرکت در فعالیت های ورزشی و گردشگری هستند.همچنین لازم بذکر است که گردشگران میتوانند به منظور صرفه جویی در هزینه های خود نسبت به اجاره آپارتمان در باکو نیز اقدام کنند.علاوه بر این، در این کشور در زمینه گردشگری درمان، کاری بزرگ انجام شده است. مجتمع های گردشگری درمان نفتالان و گالالتی با بالاترین استانداردهای مطابقت دارند که میتواند باعث توریست درمانی نیز شود.

نتایج توسعه گردشگری نشان می دهد که افزایش تعداد گردشگران که به این کشور سفر میکنند، نشان می دهد که سیاست مشترک دولت و بخش خصوصی، اثربخشی آن را به دست آورده است و همین موضوع باعث میشود که کشور آذربایجان مقصد توریستی جدید برای گردشگران باشد.

نوشته کشور آذربایجان و شهر باکو،مقصد توریستی جدید – بادساگروپ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *