۵۰ حقیقت جالب راجع به هند که قبل از سفر، باید بدانید!

۲۱/ شش آب و هوای فصلی شناخته شده در هند وجود دارد: تابستان، پاییز، زمستان، بهار، فصل موسمی تابستان، فصل موسمی بهار.

۲۲/ هند بیشترین چای جهان را تولید می کند و بزرگترین صادر کننده این محصول نیز هست.

۲۳/ تاج محل در هند توسط امپراتور مغولی هند در قرن شانزدهم برای همسرش ساخته شد. در میان حقایقی از هند می توان به افسانه ساخت تاج محل اشاره کرد. افسانه ساخت این بنا بیان می کند که هنگامی که ساخت آن به پایان رسید، دستان معمارانش را قطع کردند تا مانع از ساخت بنایی زیباتر از تاج محل توسط آن ها شوند.

۲۴/ دیوالی یکی از جذاب ترین فستیوال های هندی هاست. این جشن آغاز سال جدید هندو را نشان می دهد و همچنین به عنوان جشنواره نور شناخته می شود. برای پنج روز در هر سال، شمع های روشن شده هندو ها، روشن می شوند و آتش بازی های زیبایی را انجام می دهند که نشان دهنده پیروزی خوبی بر بدی است.

۲۵/ از دیگر فستیوال های هندی، جشن هولی است که به خاطر پیروزی خوبی بر بدی جشن گرفته می شود.این یک جشن دو روزه به عنوان جشنواره رنگ هم شناخته می شود. بسیاری از گردشگران سفر به هند خود را همزمان با فصل بهار و این جشن برنامه ریزی می کنند. در طی این جشن مردم به سمت یکدیگر پودرهای رنگی پرتاب می کنند و در آخر جشن آب بازی می کنند.

۲۶/ در طول مراسم عروسی، مردم هندوستان تمام فضاها و آب ها را با گلبرگ های رنگارنگ گل ها تزئین می کنند. این گل ها نماد خوشبختی و خوش شانسی هستند.

۲۷/ هند بزرگترین جمعیت گیاهخواران در جهان را داراست.

۲۸/ اولین دانشگاه جهان در تاکشیلا(Takshilla)و در ۷۰۰ پیش از میلاد تاسیس شد.

۲۹/ این کشور بزرگترین خریدار طلا در کل جهان محسوب می شود.

۳۰/ هند بزرگترین کشور دموکراسی بوده و همچنین دارای بیشترین تعداد رای دهندگان است.

نوشته ۵۰ حقیقت جالب راجع به هند که قبل از سفر، باید بدانید! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *