۹ مورد از بهترین رستوران های حلال در تورنتو

رستوران های حلال در تورنتو

یکی از دغدغه های مسافران مسلمان در سفر به کشورهای دیگر پیدا کردن رستوران حلال است که غذاهایش را مطابق با موازین شرعی تهیه کرده باشد. در شهر تورنتو مسلمانان زیادی زندگی می کنند و به همین دلیل هم این شهر را می توان بهشتی برای شکم گردی از نوع حلال دانست. در خیابان های و محله های مختلف تورنتو رستوران های حلال متعددی وجود دارند که مسافران می توانند با خیال راحت از منوی آن ها انتخاب کنند. در این مطلب قصد داریم ۹ مورد از بهترین رستوران های حلال در تورنتو را به شما معرفی کنیم. بنابراین اگر قصد سفر به این شهر کانادایی را دارید می توانید برای غذا خوردن به یکی از این رستوران ها بروید. با الی گشت همراه باشید.

۱- رستوران The Dirty Bird Chicken+ Waffle

مطالب مرتبط:
بازدید از باغ وحش تورنتو در کانادا
برج سی ان در تورنتو و لذت قدم زدن در ارتفاع ۳۵۶ متری
معرفی برخی از بهترین هتل های تورنتو

رستوران درتی برد چیکن یکی از بهترین رستوران حلال در تورنتو است و غذاهای کلاسیک آمریکایی را با حال و هوایی کانادایی ترکیب و به مشتریان ارائه می کند. در این رستوران جوجه سوخاری برشته و ترد را می توانید روی وافل های برشته و تازه و همراه با سس ها و شهدهای مختلف سفارش بدهید. ترکیب وافل و جوجه سوخاری ترکیبی بی نظیر و خوشمزه است که می توانید در این رستوران آن را تجربه کنید. در این رستوران کلیه غذاها مطابق با موازین شرعی تهیه شده و هیچ گونه نوشیدنی الکی هم سرو نمی شود. رستوران درتی برد چیکن در منطقه توریستی بازار کنسینگتون قرار گرفته و بعد از غذا خوردن می توانید چند ساعتی را در این محله گشت و گذار کنید. این رستوران دو شعبه در تورنتو دارد که می توانید برای غذا خوردن به آن ها مراجعه کنید:

۷۹ Kensington Avenue

۵۲۷ Bloor Street West

۲- رستوران بامیان کباب | Bamiyan Kabob

رستوران بامیان کباب در واقع یک رستوران افغانی است و انواع کباب های خوشمزه و لذیذ را به مشتریان ارائه می کند. آشپزی افغانستان اشتراکات زیادی با آشپزی ما ایرانی ها دارد و به همین دلیل مطمئنا از طعم غذاها و کباب هایش لذت خواهید برد. در این رستوران که یکی از بهترین رستوران های حلال در تورنتو است می توانید انواع کباب های لذیذ، از کباب چوپان گرفته تا کباب چاپلی تند و اسپایسی را امتحان کنید. اکثر کباب ها همراه با برنج و سالاد و سبزی سرو می شوند و به عنوان دسر هم اغلب فرنی به مشتریان داده می شود.

آدرس شعبات رستوران:

۶۲ Overlea Boulevard

۴۲۰۵ Keele Street

۳- رستوران برگرناتور | The Burgernator

اگر در تورنتو هستید و دلتان هوس یک همبرگر درست و حسابی و لذیذ کرده است می توانید به رستوران برگرناتور بروید و حسابی شکم چرانی کنید. برگرناتور یکی از بهترین رستوران های حلال در تورنتو است و کلیه غذاهایش طبق موازین شرعی و حلال تهیه می شود و هیچ گونه نوشیدنی الکی و حرام هم سرو نمی شود. با این حال، طعم لذیذ برگرهای این رستوران باعث شده تا علاوه بر مسلمانان، مشتریان غیرمسلمان زیادی هم این رستوران را برای غذا خوردن انتخاب کنند. این رستوران هم در کنسینگتون مارکت قرار گرفته و بعد از گشت و گذار در این منطقه و خرید می توانید برای غذا خوردن به این رستوران بیایید.

آدرس: ۲۶۹ Augusta Avenue

۴- رستوران حلال گایز | The Halal Guys

رستوران حلال گایز در واقع نام رستورانی زنجیره ای است که شعبه اصلی اش در شهر نیویورک است و یکی از پیشگامان غذای حلال آمریکایی محسوب می شود. شعبه تورنتو این رستوران هم با غذاهای خوشمزه ای که دارد یکی از بهترین رستوران های حلال در تورنتو به حساب می آید. کلیه غذاهای این رستوران بر طبق موازین شرعی و حلال تهیه می شوند و هیچ گونه نوشیدنی الکلی و حرام هم سرو نمی شود. بنابراین مشتریان مسلمان می توانند با خیال راحت هرچه می خواهند در این رستوران سفارش بدهند و دلی از عزا در بیاورند. انواع غذاها با گوشت گاو، مرغ، انواع سالاد و فلافل و نوشیدنی های گوارا و دلچسب در منوی متنوع رستوران ارائه می شود.

آدرس: ۵۶۳ Yonge Street

۵- رستوران پارامونت فاین فودز | Paramount Fine Foods

در مطلب معرفی بهترین رستوران های حلال در تورنتو جا دارد که به یکی از معروف ترین رستوران های ارائه کننده شاورما هم اشاره ای داشته باشیم. رستوران پارامونت فاین فودز انواع غذاهای عربی و خاورمیانه ای مثل زعتر، شاورما، گوشت گریل شده و دسرهای مختلف مثل باقلوا و کنافه را به مشتریان ارائه می کند. مدیر این رستوران، کارآفرینی لبنانی-کانادایی به نام محمد فقیح است که نه تنها رستوران های زنجیره ای موفقی را در سرتاسر کانادا افتتاح کرده، بلکه در زمینه امور خیریه و حمایت از قربانیان تروریسم هم نقش پررنگی دارد. به طور مثال، این فرد نیکوکار به خانواده های قربانیان حمله مسجد کبک در سال ۲۰۱۷ مبالغی پرداخت کرد و برای بیخانمان های تورنتو هم در طول زمستان سرد اقامتگاه و گرمخانه تهیه کرد. همه این عوامل در کنار طعم لذیذ و خوشمزه و کاملا حلالِ غذاهای رستوران کافی است تا در سفر به تورنتو برای غذا خوردن به این رستوران بروید. این رستوران ۵ شعبه در سرتاسر تورنتو دارد:

۲۵۳ Yonge Street

۱۲۵۰ Bay Street

۱۶۵ E Liberty Street

۸۵ Front Street East

۱۵۸۵ The Queensway

۶- رستوران Gourmet Malaysia

این رستوران در زمینه ارائه غذاهای مالزی تخصص دارد و در مرکز تورنتو قرار گرفته است. اگر به غذاهای خوشمزه مالزی علاقه مندید می توانید این تجربه بی نظیر را در سفر به تورنتو داشته باشید. انواع غذاهای گوشتی و همین طور گزینه های گیاهی به روش اسلامی و کاملا حلال به مشتریان ارائه می شود. حجم غذاهای این رستوران بسیار زیاد است و قیمتی مناسب و مقرون به صرفه دارند و مطمئنا با پرداخت مبلغی اقتصادی می توانید حسابی شکم چرانی کنید و دلی از عزا دربیاورید.

آدرس: ۴۴۶۶ Sheppard Avenue East, #101

۷- کریو گریل هاوس | Crave Grill House

اگر هوس استیک و غذاهای گوشتی کرده اید و دنبال یکی از بهترین رستوران های حلال در تورنتو هستید رستوران کریو گریل هاوس انتخابی ایده آل است. منوی این رستوران شامل انواع استیک، بره کباب، فیله مینیون، دنده کباب، انواع پاستا و غذاهای دریایی است و کلیه غذاها هم طبق موازین شرعی و اسلامی تهیه می شود. استیک پپرکورن همراه با پوره سیب زمینی سرو می شود که ترکیبی لذیذ و بی نظیر به وجود می آورد. کلیه غذاهای گوشتی طبق موازین شرعی و اسلامی تهیه شده اند و هیچ گونه نوشیدنی الکلی و حرام هم در این رستوران سرو نمی شود. بنابراین اگر در تورنتو هستید و می خواهید با خیال راحت در یک رستوران انواع استیک و کباب را سفارش بدهید به کریو گریل هاوس بروید.

آدرس: ۲۵ Woodbine Downs Boulevard, Unit 5

۸- رستوران ساهان | Sahan Restaurant

این رستوران در زمینه ارائه غذاها و آشپزی سومالی تخصص دارد و کلیه غذاهایش به صورت شرعی و حلال تهیه و سرو می شوند. این رستوران توسط محمد جیرده تاسیس شده که این رستوران را وقف کمک به بی بضاعتان و فقرا کرده است. رستوران ساهان امروزه شهرت زیادی پیدا کرده و یکی از معروف ترین و بهترین رستوران های حلال در تورنتو به شمار می رود. در این رستوران می توانید انواع غذاهای سنتی سومالی و آفریقایی مثل کباب دنده بز، جوجه کباب، کینگ فیش و … را امتحان کنید. تمام منوی این رستوران کاملا حلال است و هیچ گونه نوشیدنی الکلی و حرام هم در این رستوران سرو نمی شود.

۹- رستوران ایرانی شهرزاد | Sheherzade Persian Grill

در آخر جا دارد به یکی از رستوران های ایرانی هم اشاره کنیم که با کیفیت بالای غذاهایش در بین بهترین رستوران های حلال در تورنتو قرار دارد. ایرانی های زیادی در نواحی شمالی تورنتو زندگی می کنند و به همین دلیل در سفر به تورنتو احساس غربت و غریبی اصلا نخواهید کرد. رستوران ایرانی شهرزاد بهترین غذاهای ایرانی را به صورت کاملا حلال به مشتریان ارائه می کند و می توانید تجربه خوشمزه ترین غذاهای ایرانی را درست در قلب تورنتو و کانادا داشته باشید. انواع کباب، آبگوشت و دیزی معروف ایرانی و انواع نان بربری و سنگک در این رستوران ارائه می شود و شما را یاد خانه و وطن می اندازد.

آدرس: ۴۲۲ College Street

منبع: hijabiglobetrotter.com

نوشته ۹ مورد از بهترین رستوران های حلال در تورنتو اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *